Fot. Potr Żagiel

Let’s Meet 2024. Spotkanie MICE w nowej formule

przez Think MICE

W dniach 27-29 maja w Gdańsku i Sopocie odbywała się kolejna edycja spotkania Let’s Meet, organizowanego przez Gdansk Convention Bureau. W tym roku przeprowadzono je w nowej, odświeżonej formie. Partnerem imprezy była Polska Organizacja Turystyczna - Poland Convention Bureau, za przygotowanie części incentive odpowiadała Tarifa Corporate Events.

Najważniejszą zmianą względem poprzednich edycji była rezygnacja ze standardowych spotkań stolikowych. Zastąpiła je seria tzw. site inspections. W praktyce oznaczało to, że uczestnicy podróżowali pomiędzy różnymi miejscami, co dawało im szansę na poznanie poszczególnych obiektów i ich możliwości „na żywo”, w ciekawszy sposób. Jako środka transportu użyto nawet motorówek (z historycznego centrum Gdańska goście udali się na Górki Zachodnie, gdzie do Bałtyku uchodzi Wisła Śmiała), co miało na celu zobrazowanie pełnego spektrum możliwości, jakie stwarza nadmorska lokalizacja Trójmiasta. W programie nie zabrakło też wizyty w Sopocie. 

– Miło było zobaczyć różnorodność możliwości MICE w mieście i na żywo, w Gdańsku. Doświadczyć połączenia tradycji i nowoczesności – powiedziała Daniela Halama, events hospitality director z firmy Face to face GmbH.– Bardzo nas cieszy, że goście tak pozytywnie ocenili to wydarzenie. Pozostaje mi tylko zaprosić na kolejną edycję, która odbędzie się w Gdańsku już w dniach 19-21 sierpnia – podsumował Łukasz Wysocki, prezes zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Źródło: materiały prasowe, Poland Convention Bureau POT, oprac. MK

Odwiedzone miejsca i obiekty MICE: Radisson Hotel & Suites Gdansk, Radisson Blu Hotel Gdansk, Europejskie Centrum Solidarności, Amber Expo – Międzynarodowe Targi Gdańskie, Olivia Star, Sopot Marriott Resort & SPA, Grano Hotel Solmarina