Fot. Materiały prasowe

Już za dwa tygodnie konferencja MICE w Suchej Beskidzkiej

przez Think MICE

Już za dwa tygodnie – w dniach 17-18 kwietnia w Zamku Suskim w Suchej Beskidzkiej – odbędzie się dwudniowa, ekspercka konferencja naukowa „Sektor MICE wobec wyzwań społeczno-gospodarczych”. Wydarzenie, organizowane przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii, THINK MICE objął patronatem medialnym.

Pierwszego dnia konferencji (17 kwietnia) prelegenci i eksperci skoncentrują się na analizie światowych trendów w organizacji wydarzeń biznesowych oraz znaczeniu zrównoważonego rozwoju w sektorze MICE. Nie zabraknie więc tematów związanych m.in. z design thinking, wykorzystaniem sztucznej inteligencji, a także porównania CSR i ESG. Dodatkowo zaplanowane panele dyskusyjne umożliwią żywą dyskusję na temat szans i zagrożeń dla przemysłu spotkań w kontekście współczesnych wyzwań społeczno-gospodarczych.

Drugiego dnia  (18 kwietnia) przewidziano sesje warsztatowe oraz panele eksperckie, w trakcie których omówione zostanie wykorzystanie nowych technologii i cyfryzacji w sektorze MICE, mowa będzie też o eco eventach, w tym o tym jak dokonywać wyboru lokalizacji z myślą o minimalnym wpływie na środowisko. Nie zabraknie też debaty poświęconej perspektywom rozwoju MICE w kontekście wyzwań społeczno-gospodarczych, którą poprowadzi Michał Kalarus, redaktor naczelny THINK MICE.

W konferencji wezmą udział eksperci reprezentujący instytucje akademickie, organizacje biznesowe, przedsiębiorcy oraz sektor publiczny. Pojawią się też praktycy związani z kluczowymi instytucjami i markami, takimi jak m.in.: Polska Izba Przemysłu Targowego, Symposium Cracoviense, Netventure, THINK MICE, Stowarzyszenie Kongresy i Konferencje w Polsce, ICE Krakow Congress Centre, Idea Profit, Ideo Force czy LW Hotel Consulting. Nie zabraknie poza tym reprezentantów biur convention i organizacji turystycznych.

Jak zapewniają organizatorzy, spotkanie będzie doskonałą okazją nie tylko do aktualizacji wiedzy i umiejętności, ale także wymiany poglądów oraz nawiązania wartościowych kontaktów.

Więcej informacji, szczegółowy program oraz rejestracja dostępne są TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK