Fot. Materiały prasowe

Kolejny Open Days w Novotel Gdańsk Marina

przez Think MICE

Przedstawiciele branży MICE po raz kolejny mieli okazję poznać eventowe możliwości hotelu Novotel Gdańsk Marina w ramach tzw. Open Days. Imprezę, której THINK MICE był partnerem medialnym, zorganizowano w dniach 27-28 marca.

Podczas Open Days można było poznać nie tylko eventową ofertę i możliwości hotelu, ale także porozmawiać o swoich pomysłach na różnego rodzaju wydarzenia z jego pracownikami, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a przede wszystkim miło spędzić czas nad morzem, na pograniczu Gdańska i Sopotu.





W programie wydarzenia znalazły się m.in. wystąpienie „Zarządzanie reputacją organizacji w oparciu o ESG” mówczyni motywacyjnej Ewy Wilmanowicz, wycieczka rowerowa do Sopotu z Poland By Locals, lunch w restauracji M15 Sopot, rejs po Zatoce Gdańskiej na pokładzie Premium Yachting czy warsztaty z piwowarstwa wraz z degustacją piwa w Browarze Miejskim w Sopocie.

Wieczorną atrakcję stanowiły Dinner in the Sky, czyli podziwianie zachodu słońca z wysokości, a konkretnie na podniesionej przez dźwig platformie oraz wieczorna impreza integracyjna „Spring is in the air”, połączona z kolacją i licznymi atrakcjami. Drugiego dnia goście mogli skorzystać z zajęć z jogi na trawie, cross treningu w Marina Wellness Center, zwiedzili również pobliską Ergo Arenę i zjedli lunch w Fish&Gin.

MK