Fot. Materiały prasowe

Ukazała się agenda konferencji Scena Jutra 2024

przez Think MICE

Opublikowano harmonogram VI Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra, nad którą THINK MICE sprawuje oficjalny patronat medialny. Znalazły się w nim szczegółowe informacje na temat prelegentów, tematów oraz godzin rozpoczęcia poszczególnych sesji.

Scena Jutra to spotkanie z ludźmi różnych profesji związanych z działalnością artystyczną i sceniczną, którzy dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Wśród panelistów i zaproszonych gości nie zabraknie ważnych i cenionych w branży osób, które wcielą się w role prelegentów i panelistów. W tym roku wydarzenie podzielone będzie na trzy sceny: Inspiracje (gdzie odbywać będą się spotkania z prelegentami prezentującymi unikalne projekty i rozwiązania techniczne), Dyskusje (miejsce debat o najważniejszych aktualnie tematach, m.in. prawie autorskim, AI, ekologii i energooszczędnych technologiach) oraz Akademia (przestrzeń szkoleniowo-doświadczalna z prezentacjami produktowymi). Uzupełnieniem będzie wystawa najnowszych technologii i sprzętu, na której branżowi eksperci zaprezentują rozwiązania, optymalne możliwości ich wykorzystania w pracy scenicznej oraz efekty ciekawych projektów edukacyjnych.

Pełny harmonogram VI Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra można znaleźć TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK