Fot. Materiały prasowe

Premierowa odsłona konkursu Storymakers

przez Think MICE

Storymakers to konkurs organizowany przez endorfina events, który ma otworzyć drzwi do pracy w agencji eventowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja.

Storymakers to trzyetapowy konkurs na najlepsze wydarzenie biletowane, podczas którego uczestnicy opiszą własny pomysł kreatywny oraz wspólnie z pomocą ekspertów endorfina events, opakują go w profesjonalną prezentację, a następnie zaprezentują przed jury złożonym ze specjalistów z branży marketingowej. Nagrodami są 15 tys. zł, trzymiesięczny staż w endorfina events oraz możliwość zrealizowania własnego projektu biletowanego. – W endorfinie kluczową wartością są ludzie. To oni stoją za wspaniałymi historiami, które mamy okazję tworzyć już od 15 lat. Z okazji jubileuszu chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego. Wierzymy, że kreatywność nie ma granic i chcemy zachęcać kolejne osoby, do jej rozwijania. Ideą Storymakers jest motywowanie ludzi do działania i próbowania nowych obszarów, które dotychczas były poza ich zasięgiem – powiedział Michał Kaleta, managing director & partner endorfina events.

Konkurs skierowany jest zarówno do osób dopiero rozpoczynających swoją ścieżkę zawodową, czy też poszukujących drogi przebranżowienia, jak i tych w pełni kariery zawodowej. Pierwszym etapem jest wymyślenie i zgłoszenie interesującego i możliwego do zrealizowania wydarzenia biletowanego (w formie prezentacji, zawierającej maksymalnie 10 slajdów).

Drugi etap to spotkanie wybranych uczestników z jury, po którym nastąpią prezentacje finałowe. – Wierzymy, że każda wizja może przeistoczyć się w coś przekraczającego wyobrażenia, jeżeli tylko mamy do tego odwagę i odpowiednie narzędzia. Dlatego zależy nam, by zaoferować uczestnikom konkursu na dalszym etapie wsparcie ekspertów, by niezależnie od ostatecznego wyniku, sam udział również stanowił dla nich cenne doświadczenie, naukę i możliwość rozwoju – tłumaczył Maciej Ledzion, co-founder & partner endorfina events.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są za pomocą dedykowanego formularza dostępnego TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK