Fot. Materiały prasowe

Konferencja Scena Jutra: 8-9 kwietnia w Warszawie

przez Think MICE

Konferencja Scena Jutra to wydarzenie łączące wszystkich tych, dla których scena jest miejscem realizacji pasji, talentów i zawodowych wyzwań: artystów, choreografów, oświetleniowców, dźwiękowców oraz producentów. Tegoroczna, szósta edycja tej imprezy odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. THINK MICE jest jej oficjalnym partnerem medialnym.  

Scena Jutra to spotkanie z ludźmi różnych profesji związanych z działalnością artystyczną i sceniczną, którzy dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Wśród panelistów i zaproszonych gości nie zabraknie ważnych i cenionych w branży osób, które wcielą się w role prelegentów i panelistów. W tym roku wydarzenie podzielone będzie na trzy sceny: Inspiracje (gdzie odbywać będą się spotkania z prelegentami prezentującymi unikalne projekty i rozwiązania techniczne), Dyskusje (miejsce debat o najważniejszych aktualnie tematach, m.in. prawie autorskim, AI, ekologii i energooszczędnych technologiach) oraz Akademia (przestrzeń szkoleniowo-doświadczalna z prezentacjami produktowymi). Uzupełnieniem będzie wystawa najnowszych technologii i sprzętu, na której branżowi eksperci zaprezentują rozwiązania, optymalne możliwości ich wykorzystania w pracy scenicznej oraz efekty ciekawych projektów edukacyjnych.

– Spotkanie w jednym miejscu branżowych specjalistów oraz pasjonatów innowacyjnych technologii to okazja do networkingu – na temat sztuki, artystycznych fascynacji, interesujących trendów oraz biznesu, który jest nieodłącznym elementem dyskusji o przyszłości sceny artystycznej – zapewniają organizatorzy.

Tegoroczna nowością Sceny Jutra będzie możliwość ściągnięcia aplikacji, dzięki której uczestnicy otrzymają dostęp do harmonogramu i najważniejszych informacji, a także możliwość wzięcia udziału w grywalizacji. Wydarzenie będzie rejestrowane i udostępniane live na stronie www.scenajutra.com. Wszystkie nagrania z wystąpień będą dostępne dla posiadaczy biletów po zakończeniu eventu.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK