Fot. Materiały prasowe

Gdańsk po raz kolejny zaprasza na Nowe Trendy

przez Think MICE

Tegoroczna konferencja Nowe Trendy w Turystyce odbędzie się 12 kwietnia – tradycyjnie w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. THINK MICE objął to wydarzenie patronatem medialnym, na miejscu będzie też dystrybuowany nasz magazyn.

Nowe Trendy to jedna z najważniejszych konferencji branży turystycznej w Polsce. Jak co roku, także i tym razem w jej trakcie nie zabraknie najnowszych informacji i trendów ze świata turystyki, a także ciekawych prelekcji i wykładów prowadzonych przez uznanych ekspertów. Cztery główne obszary tematyczne na których skupią się zaproszeni goście dotyczyć będą: statystyki w turystyce, marketingu miejsc, turystyki doświadczeń oraz turystyki zrównoważonej.

– Dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów. Marketing miejsc pomoże Wam wybrać perełki z Waszej oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych. Z kolei turystyka doświadczeń to temat, który z powodzeniem wykorzystacie przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Przecież spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania. Turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności nie będąc uciążliwym – mówią organizatorzy.Specjalnym tematem 14. edycji Nowych Trendów będzie turystyka filmowa. Prelegenci opowiedzą m.in. o współpracy z funduszami filmowymi, ekipami filmowymi i o tym jak wykorzystać filmowy potencjał lokacji znanych z serialowych historii w branży turystycznej.  

Więcej informacji oraz bilety dostępne są TUTAJ

Źródło: NTT, oprac. MK