Łódź Convention Bureau przedstawia: Lodz.Travel Twoja baza wiedzy o Łodzi

przez Think MICE

Ile razy zdążyło Ci się tracić mnóstwo czasu na szukanie odpowiedniego miejsca na wydarzenie? Poświęcać energię na dotarcie do osób decyzyjnych, czy znalezienie właściwego dostawcy usług eventowych. Od dziś to nie problem! Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia Łódź Convention Bureau!

Poznaj oficjalną stronę Łódź Convention Bureau - Twój nowy przewodnik po ofercie eventowej Łodzi! Znajdziesz tu katalog hoteli konferencyjnych i unikalnych przestrzeni eventowych. Nie zabraknie też propozycji restauracji dla grup oraz kontaktów do lokalnych dostawców usług eventowych.

Łódzkie hotele konferencyjne
Łódzka baza noclegowa opiera się przede wszystkim na hotelach konferencyjnych. Większość z nich posiada rozbudowane zaplecze eventowe, w sam raz do organizacji spotkań, wystaw, czy uroczystych kolacji. Wiele hoteli w Łodzi zlokalizowanych jest w zabytkowych, poprzemysłowych przestrzeniach.

Spotkania ze smakiem
W Łodzi jest wiele bardzo dobrych restauracji. Nie wszystkie jednak są w stanie przyjąć duże zorganizowane grupy biznesowe. Łódź Convention Bureau pomoże Ci poznać ofertę wyjątkowych restauracji, które dysponują odpowiednim miejscem do organizacji wydarzeń.

Unikalne przestrzenie eventowe w Łodzi
Event w fabryce, pałacu, a może na lotnisku? W Łodzi to nie problem! Miasto dysponuje mnóstwem kreatywnych przestrzeni eventowych na wyjątkowe spotkania! W Łodzi znajdziesz zarówno niewielkie sale na kameralne wydarzenia, jak i olbrzymie hale na mega eventy!
 

Jak możemy Ci pomóc?
Łódź Convention Bureau specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych informacji na temat lokalnych miejsc konferencyjnych, hoteli, atrakcji turystycznych oraz dodatkowych usług niezbędnych do realizacji niezapomnianych wydarzeń w Łodzi. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc w stworzeniu wyjątkowego i pamiętnego wydarzenia w sercu Polski.

www.lodz.travel/convention
convention@lodz.travel
+48 722 006 783
---------------------------------------------------------------------------------------
Zadanie publiczne pn. „Rozwój portalu www.lodz.travel jako platformy informacyjnej, promującej i sieciującej produkty oraz atrakcje Marki Turystycznej Łódź” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0055/2273/UDOT/DT/BP z dnia 9 czerwca 2023 r.

Artykuł promocyjny