Fot. Materiały prasowe

PowerEvents i NBA razem we Wrocławiu

przez Think MICE

Na terenie WKK Wrocław – po raz pierwszy w Polsce – odbywał się Camp NBA Basketball Without Borders. Impreza skierowana jest do młodych, obiecujących zawodników z całej Europy, którzy mieli okazję zaprezentować się przed scoutami i trenerami z najpopularniejszej ligi koszykarskiej świata. Agencja PowerEvents została wybrana na lokalnego DMC, który wspierał działania NBA w porozumieniu z PZKosz.

Przygotowania do Camp NBA Basketball Without Borders zajęły kilka miesięcy. W tym czasie zaplanowana została niemal każda godzina pobytu uczestników Campu. Ze strony NBA przybyło ponad 70 osób, wielu z nich odwiedziło Polskę po raz pierwszy (jednym z najbardziej oczekiwanych gości na wydarzeniu był Jeremy Sochan, obecnie jedyny grający Polak w tej lidze).

W wielkim finale rozegrany został mecz pomiędzy najlepszymi zawodnikami. Wręczono również nagrody i wyróżnienia dla najbardziej obiecujących graczy. Teraz mają oni realną szansę na zaistnienie na parkietach NBA.Uczestnicy wydarzenia, poza grą i treningami, mieli okazję odwiedzić kilka ciekawych miejsc na terenie województwa dolnośląskiego. Całość współpracy została bardzo pozytywnie oceniona przez przedstawicieli NBA. W podziękowaniu agencja PowerEvents otrzymała pamiątkową koszulkę z podpisami wszystkich pracowników NBA obecnych w Polsce.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK