Fot. Materiały prasowe

Jubileusz 30-lecia Polskiej Izby Przemysłu Targowego

przez Think MICE

W 2023 roku Polska Izba Przemysłu Targowego (PIPT) świętuje jubileusz 30-lecia, który będzie obchodzony przez cały rok, od stycznia do grudnia br. THINK MICE objął nad nim patronat medialny. 

Celem obchodów jubileuszu jest podkreślenie wkładu PIPT w rozwój polskiej branży targowej oraz rodzimej gospodarki na przestrzeni ostatnich 30 lat. – Izba jest dumna z ogromnego dorobku polskiego rynku targowego, zbudowanego wspólnymi siłami członków i Izby oraz uznania, jakim polskie targi i firmy działające w branży targowej cieszą się dziś w kraju i za granicą – podkreślają przedstawiciele PIPT.

W związku z obchodami jubileuszu przygotowany został szereg publikacji na temat branży, historii oraz przyszłości targów, a także osób, które wniosły w jej rozwój szczególny wkład. Teksty będą publikowane w mediach oraz na profilach PIPT w mediach społecznościowych na przestrzeni całego 2023 roku.

W ramach obchodów została zainicjowana m.in. Akcja „30 lat minęło”, której celem jest zebranie w ciągu roku kolekcji pamiątek w postaci zdjęć z targów, a także zdjęć gadżetów, elementów konstrukcji, materiałów reklamowych, ulotek, itp. z ostatnich 30 lat targów (i starszych) od członków Izby i przyjaciół targów w celu ich prezentacji pod koniec roku na wystawie online.

Jubileusz 30-lecia to również wspólne świętowanie z fanami targów. Jednym z elementów wspólnej zabawy będzie jubileuszowy konkurs PIPT. W ramach konkursu raz w miesiącu przez cały rok na profilu na portalu Facebook (Targi Dają Więcej) ukazywać będą się pytania związane z branżą. Zwycięzcami konkursu zostaną każdorazowo trzy osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Nagrodami będą wejściówki na najciekawsze imprezy odbywające się na targach w całej Polsce.

W roku obchodów planowane są również inne ważne i ciekawe inicjatywy, m.in. oficjalna Gala Jubileuszowa (szczegóły zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższym czasie). 

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK