Fot. Materiały prasowe

Lively po raz trzeci dla Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej

przez Think MICE

Agencja Lively będzie odpowiadać za produkcję konferencji prasowej połączonej z ceremonią otwarcia Laboratorium Oddziaływań RNA-Białko – Centrum Dioscuri, należącego do Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej. Konferencja odbędzie się 30 września w trybie hybrydowym – stacjonarnie w Warszawie oraz online, o zasięgu globalnym.

Jak wynika z opublikowanego niedawno badania dziennikarzy Polskiej Agencji Prasowej i Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, ponad 70 proc. konferencji prasowych w ostatnim roku odbywało się online. Wygoda i brak konieczności wyjazdów jest tu niewątpliwą korzyścią, co dostrzegli także organizatorzy otwarcia nowego laboratorium – Centrum Dioscuri.

– Po International Young Scientists Conference oraz Women In Science Symposium, realizujemy właśnie kolejną konferencję online dla Instytutu, wszystkie o międzynarodowym charakterze. W tym przypadku do naszych zadań należy produkcja online’owej części wydarzenia, zapewnienie sprzętu, obsługi i platformy do transmisji, adaptacja grafik, przeprowadzenie prób z prelegentami i realizacja całości transmisji – powiedział Piotr Pasaj, projekt manager Lively.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK