Fot. Materiały prasowe

Top 500 agencji eventowych świata wg Eventex

przez Think MICE

Organizatorzy Eventex Awards opublikowali zestawienie „Eventex 500”, prezentujące najlepszych organizatorów i agencje eventowe z całego świata. Wysokie, 20. miejsce zajęła w nim agencja Live Age, będąca jednocześnie jedyną firmą z Polski, która znalazła się w tym rankingu.  

 Listę najlepszych organizatorów i agencji eventowych na świecie Eventex publikuje co roku. Tym razem w jej przygotowaniu wykorzystano jednak więcej danych. Pochodzą one nie tylko z Eventex Awards, ale są wynikiem porównania wyników 20 najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych międzynarodowych konkursów eventowych i marketingu doświadczeń (m.in. BizBash Event Style Awards, WOW Awards Asia, Bea World Festival, The Drum Awards for Experience, Event Technology Awards, Conference Awards, C&IT Awards, M&IT Awards, Event Marketing Awards, Virtual Event Awards).

Pierwsze miejsce w zestawieniu 500 najlepszych firm zajęła agencja MediaMonks z Holandii. Na drugiej pozycji uplasowała się brytyjska Outreach Creative, a na trzeciej – WINK, także z Holandii. Wysoką, 20 lokatę zajęła agencja Live Age, będąca jednocześnie jedyną firmą z Polski, która znalazła się w tym rankingu. Miejsce 20 dzieli ex aequo z FX Agency (Holandia) oraz Tata Consultancy Services (Indie). –

Uznanie ze strony jury konkursów branżowych jest dla nas powodem do satysfakcji m.in. dlatego, że potwierdza podjętą ponad dwa lata temu decyzję o zmianie wizerunku i strategii naszej agencji. Od dawna wierzymy w komunikację live, od 2019 r. nazywamy się Live Age. Pandemia zaś upowszechniła tę formę komunikacji na rynku. Cieszymy się, że dla wielu topowych klientów jesteśmy dziś pierwszym wyborem w zakresie event & experience marketingu oraz komunikacji live, także w digitalu – skomentował Dominik Górka, co-CEO i dyrektor kreatywny Live Age.

Pełną listę „Eventex 500” można znaleźć TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK