Fot. polandonair M. Margas

Hotel Polonia Palace ponownie otwarty

przez Think MICE

Od 17 września znowu można rezerwować pokoje i sale konferencyjne w warszawskim hotelu Polonia Palace.

Hotel zamknięto w związku z pandemią, jednakże ten czas został wykorzystany na przeprowadzenie modernizacji zaplecza technicznego, a także niezbędnych renowacji wnętrz oraz wymiany roślin, w tym słynnych palm. Na gości czekają pokoje w pięciu kategoriach, apartamenty, a także nowości kulinarne. Hotel działa zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi. – Bardzo się cieszymy, że się otwieramy, że wracamy do „nowej normalności” i będziemy spotykać się z naszymi gośćmi na żywo. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w przygotowania do otwarcia, mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowani – powiedział Paweł Lewtak, dyrektor Hotelu Polonia Palace.

Hotel Polonia Palace, znajdujący się w centrum Warszawy, posiada 206 pokoi, 10 sal na eventy o różnym charakterze, restaurację Polonia, Lobby Bar i część fitness z siłownią, sauną oraz gabinetami masażu. Otwarty w 1913 r. obiekt jest wpisany na listę warszawskich zabytków, jednakże wnętrza są nowoczesne, a udogodnienia dostosowane do aktualnych oczekiwań gości. Polonia Palace wraz z hotelami MDM i Metropol należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

– Nasi stali goście, a szczęśliwie mamy ich bardzo wielu, cierpliwie czekali na otwarcie. To właśnie oni dokonali pierwszych rezerwacji i mają poczucie, że wracają do domu. Bardzo nam miło. Jesteśmy klasycznym hotelem, z tradycyjnym podejściem do gościnności i wierzymy w bezpośredni kontakt. Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out. Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni – dodał Paweł Lewtak.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK