Fot. Materiały prasowe

Webinar WCB i partnerów dla Ambasadorów Kongresów

przez Think MICE

W ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej zagadnień kongresowych w kontekście COVID-19, którą od 2020 r. prowadzi Warsaw Convention Bureau (WCB) wspólnie z Mazurkas Congress Management i Brill AV Media, 10 czerwca zorganizowano webinar „Przyszłość organizacji kongresów – Fakty i Mity”.

Celem spotkania było kompleksowe omówienie kwestii bezpieczeństwa pod kątem: sanitarno-epidemicznym, logistycznym, finansowym oraz technologicznym. Chodziło o udzielenie odpowiedzi na pytania, które stawia sobie obecnie większość organizatorów – czy przygotowanie wydarzeń stacjonarnych jest niebezpieczne, czy koncepcja konferencji hybrydowej wiążę się z większym nakładem środków finansowych i jak zorganizować imprezę w sposób bezpieczny, zgodnie z obowiązującymi procedurami? Na te i szereg innych zagadnień odpowiadali Katarzyna Rokicka, dyrektor sprzedaży i Marta Wołosowicz, sales & project manager w Mazurkas Congress Management, Marcin Wójcicki, dyrektor sprzedaży Brill AV Media oraz Mateusz Czerwiński wiceprezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej (WOT).

Dyskusja „Przyszłość organizacji kongresów – Fakty i Mity”, była pierwszą z cyklu zaplanowanych w najbliższym czasie webinarów skierowanych do Ambasadorów Kongresów Polskich. Terminy kolejnych, zostaną podane do publicznej wiadomości niebawem.

Źródło: WCB/WOT, oprac. MK