ZAPRASZAMY DO LEKTURY WRZEŚNIOWEGO NUMERU THINK MICE!

przez Think MICE

Mariusz Nowak, dyrektor generalny agencji Ministry Of Creativity, współwłaściciel MPlusM Event Marketing, członek zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR i Rady Programowej THINK MICE – to bohater naszej wrześniowej „Sylwetki” Myślicie że znacie go dobrze? Tak Wam się tylko wydaje.

O wielu rzeczach na temat Mariusza Nowaka na pewno nie wiecie. Jego biografię można „podzielić” przynajmniej na kilka etapów, a praca i sukcesy w branży eventowej wcale nie były pierwszym z nich…

Najnowszy numer to też m.in. inspirujący tekst o działaniach na rzecz środowiska i społecznej odpowiedzialności biznesu, które stają się coraz ważniejszym aspektem funkcjonowania branży spotkań. Jakie narzędzia pozwalające zadbać o przyrodę i lokalne społeczności mają do dyspozycji organizatorzy eventów? Czy w ogóle z nich korzystają? Sporo można by mówić, ale dużo lepiej sięgnąć po prostu po nasz magazyn. Tym bardziej, że znajdziecie w nim też ciekawy artykuł o dynamicznie zyskującym na popularności zjawisku bleisure, czyli łączeniu pracy z wypoczynkiem. Zyskują na tym pracownicy, to oczywiste, ale także pracodawcy. I to bardzo. Nad tematem pochylił się Piotr Biegun, dyrektor ds. rozwoju Hotailors.

O czym jeszcze we wrześniowym wydaniu? Relacja z targów IBTM China, garść ważnych informacji o nadchodzących targach IBTM World w Barcelonie, wyniki raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce” autorstwa Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, mnóstwo aktualności branżowych oraz nasze stałe rubryki. Mowa o blogach autorstwa Corbina Balla (Corbin Ball Associates) i Miguela Nevesa (miguelseven.com), dziale „Prawo” do którego teksty przygotowują prawnicy z kancelarii LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy i artykule eksperckim autorstwa Artura Trukawińskiego (AT Hospitality Consulting & Management). 

I jeszcze tekst o jednym z największych i najnowocześniejszych centrów kongresowych w Szwajcarii – The Circle Convention Centre Zurich Airport, które swoje progi otworzy już w przyszłym roku, oraz w dziale THINK Venue prezentujemy Olivia Star - najwyższy obiekt w Trójmieście i jeden z najwyższych w Polsce. Na jego górnych kondygnacjach – piętrach 32, 33 i 34 – przygotowano powierzchnie idealnie nadające się do organizacji wydarzeń MICE.  

 Zachęcamy do lektury!

>> Zobacz zapowiedź wrześniowego wydania 2019

Przypominamy, że w tym miejscu udostępniamy jedynie fragmenty naszej gazety. Cały magazyn dostępny jest w prenumeracie – tradycyjnej lub elektronicznej

Zamów prenumeratę

MK


Leave your comments

Comments

  • No comments found