Fot. Materiały prasowe

Anna Górska nominowana do listy najbardziej wpływowych osób w branży

przez Think MICE

Anna Górska została nominowana do listy najbardziej wpływowych osób w branży eventowej, która jest tworzona przez organizatorów konkursu Eventex Awards.

Celem projektu o nazwie „All-Stars: The Most Influential People in The Event Industry” jest prezentacja ludzi, którzy poprzez swoje działania odcisnęli istotne piętno na współczesnej branży eventowej, wpływając na jej kształt i kondycję. – Jestem dumna z nominacji i cieszę się, że moje starania dotyczące rozwoju przemysłu spotkań w Polsce zostały docenione przez branżę. Już sama nominacja jest dla mnie zaszczytem i motywuje mnie do dalszych działań na rzecz promocji naszego kraju – powiedziała Anna Górska.

Anna Górska, business development director w Expo XXI Warszawa, w latach 2013-2018 pełniła funkcję prezesa zarządu Oddziału Europy Centralnej ICCA, a od marca br. jest wiceprezesem ds. współpracy międzynarodowej w SKKP. Górska jest również wieloletnim wykładowcą na uczelniach wyższych. Od niedawna współpracuje także z Symposium Cracoviense jako doradca zarządu.
Wyniki plebiscytu All-Stars zostaną ogłoszone 17 września.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments