Fot. Materiały prasowe

Stylowe sale konferencyjne w centrum Wrocławia

przez Think MICE

Art Hotel to nie kolejne sale z pustymi, jasnymi ścianami, stolikami i krzesłami. Art Hotel to miejsce z niepowtarzalnym klimatem za sprawą swoich artystycznych wnętrz. Dosłownie artystycznych, bo przepełnionych oryginalnymi dziełami sztuki wrocławskich artystów.

To one, umieszczone w towarzystwie zabytkowych kamiennych portali czy stiukowych stropów, tworzą niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą spotkaniom. Pozwalają na utrzymanie harmonii nastroju wystaw, spektakli teatralnych czy spotkań autorskich, a konferencjom biznesowym dodają ożywiającej, artystycznej nuty.

Sale konferencyjne Art Hotelu łączą w sobie nowoczesność i klasyczną elegancję. Poza walorami estetycznymi, które są znakomitym dodatkiem, wyposażone zostały w sprzęt niezbędny do przeprowadzania spotkań biznesowych, taki jak akcesoria audio-video. Ponadto podczas przerw goście mogą zrelaksować się przy kawie podanej ze słodkościami wypiekanymi na miejscu przez cukiernika. Obiad natomiast serwowany jest w hotelowej “Art Restauracji”, której specjałem są regionalne potrawy w autorskiej odsłonie. 
Lokalizacja w samym centrum Wrocławia to kolejny atut. Do najważniejszych punktów w mieście można dotrzeć pieszo, a podziemny parking hotelu rozwiązuje problem szukania miejsca parkingowego. 

ABY OTRZYMAĆ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ, PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY:
Zadzwoń: (+48) 71 78 77 132 lub (+48) 71 78 77 245
Napisz: meetings@arthotel.pl
Wyślij formularz

www.arthotel.pl


Artykuł sponsorowany

 

Leave your comments

Comments