Fot. Materiały prasowe

Mea Group członkiem BEIC

przez Think MICE

Mea Group została firmą członkowską Baltic Event Industry Club (BEIC). Zaangażowanie w prace BEIC jest kolejną aktywnością agencji – obok działań w ramach Stowarzyszenia Branży Eventowej i Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej.

Możliwość rozwoju międzynarodowej współpracy, dzielenie się know-how podczas konferencji i warsztatów, udział w paneuropejskich przetargach, czy konsorcjach eventowych - to i znacznie więcej oferuje BEIC, stąd też decyzja Mea Group o przystąpieniu do tej organizacji.

– Obszar działania BEIC obejmuje dziesięć krajów, które różnią się historią, kulturą, no i oczywiście doświadczeniem w kreowaniu wydarzeń. Z jednej strony mamy dojrzałe rynki np. Szwecję i Niemcy, a z drugiej, te stosunkowo młode – np. Litwę i Polskę. Na pewno wspólnym mianownikiem jest nasza ogromna kreatywność, otwartość na innowacje i chęć do współpracy, dzielenia się wiedzą. W takim gronie nie mogło zabraknąć naszej agencji” – mówi Marta Chmielewska, prezes Mea Group.

Źródło: materiały prasowe, oprac. ŁK
 

Leave your comments

Comments

  • No comments found