Fot. Materiały prasowe

SITE Poland: podsumowania i plany

przez Think MICE

Podsumowanie dotychczasowej działalności, zatwierdzenie sprawozdania finansowego oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej, a także dyskusja na temat planów na 2019 i 2020 r. – to najważniejsze elementy walnego zgromadzenia członków SITE Poland, które odbyło się 5 czerwca br. w Warszawie. 

Przedstawiciele zarządu oraz członkowie SITE Poland przedyskutowali plany związane z międzynarodową działalnością stowarzyszenia i jego silniejszą obecnością w strukturach SITE Global. Oficjalnie ogłoszono również, że SITE Poland przyznano w tym roku główną nagrodę za najwyższą odnawialność członkostwa SITE. Oznacza to, że w polskim oddziale SITE jest największy procent członków, którzy z roku na rok odnawiają swoja przynależność w Stowarzyszeniu (powyżej 80 proc. wskaźnik odnowionych wpłat członkowskich). Poza tym dynamicznie rośnie też liczba członków (obecnie to 47 osób), w tym reprezentantów z zagranicy, co potwierdza, że obrana filozofia PITCH (Polish Incentive Travel Central Hub) nabiera realnych kształtów i SITE Poland staje się liderem w naszym regionie Europy. 

Podczas zebrania podsumowano też działalność komisji funkcjonujących w ramach Stowarzyszenia i potwierdzono, że oddział zamierza wziąć udział w konkursie SITE Chapter of the Year. 

Walne zgromadzenie odbywało się przy okazji trwania Meet the Bidder. W ramach tego wydarzenia po raz pierwszy zorganizowano specjalną strefę SITE Market – w ten sposób wszyscy chętni członkowie SITE mogli promować swoje usługi B2B dla branży MICE w Polsce. Na miejscu można było też uzyskać niezbędne informacje na temat samego Stowarzyszenia, członkostwa, korzyści z niego płynących i szczegółowej działalności.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found