ZAPRASZAMY DO LEKTURY CZERWCOWEGO NUMERU THINK MICE!

przez Think MICE

Czerwcowy numer THINK MICE przywita Was prawdziwie wakacyjną okładką! Ale nie dajcie się zwieść – tekst o Dubrowniku nie tylko pokazuje piękno tego miasta, ale jest też solidną dawką wiedzy dla organizatorów, którzy planują zorganizować tam wydarzenia MICE.

Dubrownik zagościł tym razem w dziale „THINK DESTINATION”. Warto poznać jego specyfikę, możliwości, ofertę oraz kilka inspiracji, które na pewno pozwolą zaskoczyć uczestników. Dziękujemy Chorwackiej Wspólnocie Turystycznej w Polsce, Croatian National Tourist Board, Dubrovnik Tourist Board: Experience Dubrovnik oraz Dubrovnik and Neretva County Tourist Board za pomoc w przygotowaniu artykułu.

W najnowszym wydaniu sporo uwagi poświęciliśmy podróżowaniu. Dowiecie się m.in. dlaczego warto i jak najlepiej ubezpieczyć pracowników udających się w podróż służbową i wyjeżdżających na incentive (pisze o tym Kamil Kutycki z Europ Assistance Polska) oraz jak sprawnie dojechać na wydarzenia MICE. W grę wchodzi samolot, ale także kolej lub samochód. Wybór wcale nie jest oczywisty i zależy od wielu czynników.

Pięknym marzeniom o podróżowaniu poświęcona jest też duża część opowieści bohatera naszej „Sylwetki”. To Wojciech Piotrowski, współwłaściciel Impuls Travel Polska. Od najmłodszych lat pragnął poznawać świat. W czasach PRL-u realizacja tego marzenia nie była jednak łatwa. Mimo wszystko udało się! Dzięki pasji i wrodzonej determinacji dzisiaj odwiedził już każdy kontynent, „przy okazji” rozwijając biuro podróży, świętujące w tym roku swoje 20-lecie!

Sporo informacji o podróżach znajdziecie również w dziale „Raport”. Szczegółowo analizujemy w nim opublikowany pod koniec maja „Barometr SOIT 2014-2018”, z którego można dowiedzieć się jak wygląda branża incentive w Polsce. Z uwagą przyglądamy się też najnowszemu zestawieniu przygotowanemu przez ICCA (International Congress and Convention Association). Mowa oczywiście o ICCA Statistics Report 2018 – jednym z dwóch najważniejszych rankingów dotyczących spotkań stowarzyszeń na świecie.

Czerwcowe wydanie to jeszcze m.in. relacja z targów IMEX we Frankfurcie, szereg informacji na temat planów i wyzwań stojących przed Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP), o których opowiada Paula Fanderowska, nowa prezes SKKP i zastępca dyrektora ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz nasze stałe rubryki – blogi autorstwa Corbina Balla (Corbin Ball & Co.) i Miguela Nevesa (miguelseven.com), dział „Prawo” do którego teksty przygotowują prawnicy z kancelarii LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy i tekst ekspercki THINK VENUE autorstwa Artura Trukawińskiego (AT Hospitality Consulting & Management).

I wreszcie last but not least - gorąco polecamy nasz dodatek THINK CULTURE. Dowiecie się z niego jak połączyć świat kultury i biznesu. Nie od dziś wiadomo, że placówki kultury są chętnie wybierane jako miejsca organizacji wydarzeń MICE. Warto przyjrzeć się im nieco bliżej... 

>> Zobacz zapowiedź wydania czerwcowego 2019

Przypominamy, że w tym miejscu udostępniamy jedynie fragmenty naszej gazety. Cały magazyn dostępny jest w prenumeracie – tradycyjnej lub elektronicznej:
https://prenumerata.thinkmice.pl/pl/

MK


Leave your comments

Comments

  • No comments found