fot. mat. prasowe

Adventure Warsaw nową firmą członkowską SBE

przez Think MICE

Do grona firm członkowskich Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE) w kategorii agencji eventowych dołączyła Adventure Warsaw. 

Od 2009 r. firma oferuje swoim gościom nietypowe podejście do zwiedzania Warszawy. Specjalizuje się w organizacji wycieczek zabytkowymi Nysami 522 oraz Ogórkami - zarówno po nieznanych zaułkach miasta, jak i najbardziej popularnych szlakach. Przewodnicy pasjonaci, lokalne smaczki i oryginalne programy wycieczek spowodowały, że oferta firmy stała się jedną z głównych atrakcji Warszawy. Polecana m.in. przez The Guardian, BBC, Euronews, TVN, Polskie Radio, Wprost, Gazetę Wyborczą i wiele innych. W 2014 r. Adventure Warsaw założyło pierwsze w Warszawie Muzeum Życia w PRL. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy stała się organizacja eventów miejskich, co zostało docenione przez nominację do nagrody branży eventowej MP Power Awards w 2016 i 2017 roku w kategorii teambuilding /outdoor. W ramach projektu City Adventure firma oferuje gry miejskiej w każdym mieście Polski. W ofercie znajdują się tradycyjne scenariusze, gry na Ipadach oraz eventy wewnątrz obiektów. 

W stowarzyszeniu firmę Adventure Warsaw reprezentuje jej właściciel  Rafał Patla, który w 2009 roku kupił zabytkową Nyskę i zaczął pokazywać turystom Warszawę po za utartym szlakiem. Stworzył produkt pod nazwą „Warszawska Przygoda”.

Źródło: materiały prasowe, oprac. ŁK

Leave your comments

Comments

  • No comments found