fot. mat. prasowe

Event dla kobiet w Radisson Blu Hotel Wrocław

przez Think MICE

W hotelu Radisson Blu we Wrocławiu odbył się event dla Pań. Motywem przewodnim spotkania był świat kobiet, a w nim moda i uroda. Uczestniczkami były klientki hotelu oraz ich przyjaciółki. 

Wieczór wypełniony był wieloma atrakcjami: muzyka na żywo, luksusowe auta, wyborne wino, czekoladowe przyjemności oraz pyszne dania przygotowane specjalnie na tę okazję przez szefa kuchni Piotra Lisiewskiego. Uczestniczki miały możliwość skorzystania z porad stylistki mody, mogły przymierzyć piękne kreacje wiosna-lato oraz dobrać do stylizacji biżuterię artystyczną. Odnowione wnętrza hotelowego SPA zapraszały nastrojowymi świecami, kwiatami, mieniącą się wodą w wannie z hydromasażem, a wszystko to w otoczeniu aromaterapii z sauny suchej i InfraRED oraz kominków zapachowych. Kosmetolog SPA analizował teksturę skóry, jej pigmentację, terapeuta wykonywał peeling dłoni i masaż relaksacyjny. Poprowadzono także konsultacje z zakresu medycyny estetycznej.

Impreza odbyła się 30 maja br. w Restauracji Aquarelle, a także w hotelowym Patio, gdzie Panie miały możliwość relaksu i prowadzenia swobodnych rozmów na świeżym powietrzu. Organizatorzy zapowiadają, że spotkanie wpisze się na stałe w hotelowy kalendarz eventowy.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found