Fot. Materiały prasowe

Stowarzyszenie Branży Eventowej: spotkanie w stylu PRL

przez Think MICE

W ubiegłym tygodniu (9 maja br.) odbyło się spotkanie członkowskie Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE), na które zostali zaproszeni również goście spoza stowarzyszenia: przedstawiciele mediów i organizacji branżowych i partnerzy. Tym razem uczestnicy mieli okazję przenieść się w czasie – prosto do okresu PRLu.

Wszystko za sprawą miejsca, w którym zorganizowano imprezę. Mowa o Muzeum Życia w PRLu. Gospodarze stworzyli atmosferę czasów, kiedy rozmowy były kontrolowane, jedzenie dostępne na kartki, a na drogach królował Fiat 126p. Miłym akcentem rozpoczynającym podróż w czasie był welcome drink w postaci klasycznej butelki oranżady. Z głośników wybrzmiewały znane piosenki takie jak m.in. „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „Chałupy Welcome To” czy „ Autostop”.

  • D32A4502
  • D32A4536
  • D32A4552
  • D32A4569
  • D32A4712
  • D32A4729

Simple Image Gallery Extended


Nie zabrakło też tradycyjnego śledzika, sałatki jarzynowej, jajek z majonezem, ryby po grecku, czy galaretki (Empresa Catering) oraz degustacji polskiej wódki (Events Factory). Pojawiła się też tradycyjna kawa z fusami i czaj. O stronę networkingową wydarzenia zadbał Grzegorz Turniak z Akademii Rekomendacji, integracyjne gry zespołowe przeprowadził z kolei Brian Allan z Rock Your Business. Towarzyszył mu znany chorwacki muzyk ENKO (Warszawa stała się punktem jego zagranicznej trasy koncertowej).

Podczas części oficjalnej przedstawiono reprezentantów firmy TSE, która dołączyła do grona członków SBE. Nastąpiło także uroczyste rozdanie certyfikatów członkowskich. Całość zakończyła prezentacja nowego logo SBE, zaprojektowanego przez grafików Drukarni ASAP (oficjalne wprowadzenie nowego logo nastąpi w czerwcu br.). 

Źródło: materiały prasowe, oprac. MKLeave your comments

Comments

  • No comments found