Druga edycja MICE Conclave odbędzie się w Bangalore

przez Think MICE

W marcu odbędzie się w indyjskim Bangalore konferencja MICE Conclave. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży spotkań na tym szybko rozwijającym się rynku.

Bangalore położone w południowych Indiach słynie z wysoko rozwiniętego sektora BPO i przemysłu IT. To także miasto, w którym siedzibę ma ponad 500 międzynarodowych korporacji. Te czynniki zadecydowały o wybraniu Bangalore na miejsce organizacji MICE Conclave.

Druga edycja tej konferencji odbędzie się w dniach 13-15 marca. Organizatorem wydarzenia jest agencja Exito Media Concepts Pvt. Ltd, a równolegle z konferencją dla branży MICE odbędzie się także event dla organizatorów luksusowych wesel.

MICE Conclave jest adresowana do specjalistów z branży spotkań, a organizatorzy spodziewają się udziału co najmniej 175 corporate byuers. Podczas konferencji odbędzie się ponad 1200 spotkań biznesowych 15 godzin sesji networkingowych.

Branża MICE w Indiach rozwija się dynamicznie, zarówno jeśli chodzi o organizowanie eventów w tym kraju jak też przyjazdy turystów biznesowych oraz wyjazdy pracowników indyjskich korporacji za granicę. Szacuje się, że w 2030 r. wartość rynku podróży biznesowych w Indiach wyniesie 93 mld dolarów.

ŁK

Leave your comments

Comments

  • No comments found