Fot. Materiały prasowe

Art Hotel spotkania w zabytkowych salach w centrum Wrocławia

przez Think MICE

Art Hotel to malownicze miejsce w samym sercu Wrocławia. Renowacja dwóch zabytkowych kamienic, w których mieści się hotel, nadała tutejszym murom wyjątkowo elegancki charakter. Wnikliwi goście odnajdą tu niejeden świetnie zachowany zabytkowy detal architektoniczny.

Art Hotel ma znakomitą lokalizację. Zaledwie 20 minut jazdy samochodem dzieli obiekt od portu lotniczego Wrocław-Strachowice. Z kolei do Dworca Głównego PKP można się dostać z hotelu w zaledwie 10 minut. A tętniący życiem wrocławski Rynek? To tylko kilka kroków! Nie ma we Wrocławiu lepszej lokalizacji niż ulica Kiełbaśnicza 20. Stąd wszędzie jest blisko.

Dla organizatorów konferencji i innych wydarzeń hotel oferuje 4 sale mogące pomieścić od 10 do 70 osób. Przestrzenie te znajdują się na pierwszym piętrze z dostępem do windy. Sale są komfortowe i dysponują naturalnym oświetleniem oraz dostępem do wspólnego reprezentacyjnego holu i tarasu ze stolikami i parasolami. Dodatkową atrakcją są pięknie zachowane zabytkowe elementy architektury.

Sala Kominkowa
Największa z przestrzeni konferencyjnych Art. Hotelu ma 81 m2 powierzchni i pomieści 70 osób w ustawieniu kinowym, 32 w ustawieniu szkolnym i 44 w układzie U. Narożna replika zabytkowego kominka wraz ze szkicami Wrocławia tworzą unikalną atmosferę tego wnętrza.

Sala SARP
To przestrzeń, której charakter nadają wyeksponowane są szesnastowieczne drewniane belki, w oknach zabytkowe freski, zaś ściany zdobi oryginalne malarstwo. Sala ta mieści 40 osób w układzie kinowym, 24 w układzie szkolnym i 30 w układzie U.

Sala Stiukowa
Jej ozdobą jest strop stiukowy z ukrytymi twarzami satyrów. Przestrzeń ta jest odpowiednia do niewielkich szkoleń i mieści 15 osób w ustawieniu szkolnym, 22 w układzie U i 32 w ustawieniu kinowym.

Sala Kameralna
To elegancka sala biznesowa, najbardziej odpowiednia do rozmów kwalifikacyjnych lub spotkań w małym gronie. Przestrzeń ta oferuje miejsce dla 10 osób.

Kontakt dla organizatorów:

Art. Hotel
ul. Kiełbaśnicza 20, 50-110 Wrocław
www.arthotel.pl/meetings
meetings@arthotel.pl

dział sprzedaży
Katarzyna Flaszczyńska
+48 71 78 77 132

artykuł promocyjny

  • Art-Hotel-2
  • Art-Hotel-4
  • Art-hotel-3
  • Art-hotel-5
  • Art-hotel-6
  • Art-hotel-7

Simple Image Gallery Extended

Leave your comments

Comments

  • No comments found