Fot. Materiały prasowe

Endorfina events zrealizowała prezentację technologii 5G T-Mobile

przez Think MICE

W dniach 8 -31 grudnia br. Polacy mogli przekonać się czym jest i jakie korzyści niesie ze sobą sieć 5G. Wszystko za sprawą strefy #5G_LAB, którą wspólnie z T-Mobile stworzyła agencja endorfina events.

Strefa powstała na warszawskim placu Defilad i prezentowała zmiany, jakie za sprawą sieci 5G zajdą w różnych dziedzinach naszego życia. Dzięki wykorzystanej technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) zwiedzający mieli okazję wybrać się na wycieczkę, w trakcie której pokazane były możliwości i zastosowania superszybkiej sieci oraz to, jak może wyglądać inteligentne miasto przyszłości.

Wśród atrakcji znalazły się także rozwiązania oparte na rozszerzonej rzeczywistości (AR) i mappingu 3D, które zaprezentowały jak 5G może ułatwić codzienne życie. Strefa #5G_LAB była pierwszym miejscem, gdzie uruchomiona została polska sieć 5G.

Agencja endorfina events odpowiedzialna była za całość realizacji, począwszy od zapewnienia lokalizacji w centrum miasta, stworzenia konstrukcji strefy oraz jej wyglądu. Wszystkie przykłady wykorzystania 5G wewnątrz strefy wyprodukowało T-Mobile.

Źródło: materiały prasowe, oprac. ŁK

Leave your comments

Comments

  • No comments found