Fot. Materiały prasowe

Forum Branży Eventowej 2019 już 23 stycznia

przez Think MICE

Branża eventowa to grupa zawodowa ludzi tak pochłoniętych swoją pracą, że zazwyczaj trudno im się spotkać. Dlatego ważna jest obecność na Forum Branży Eventowej (FBE), które odbędzie się 23 stycznia br. w Expo XXI Warszawa.

Rosnącą popularność eventów w budżetach marketingowych i wysoka skuteczność komunikacji marketingowej opartej na mieszance eventów i marketingu internetowego wpływa na dynamiczny rozwój branży, a co za tym idzie, potrzebę szybkiego podnoszenia poziomu usług i kwalifikacji. Dlatego FBE staje się punktem obowiązkowym dla każdego eventowca i marketingowca.

Podczas Forum omówione zostaną m.in. takie tematy jak: sprzedaż eventów przez emocje, negocjacyjne tricki dla event menedżerów, projektowanie elementów strategicznych i rozwojowych na imprezach, czy 10 eventowych trendów na 2019 rok. Odbędzie się również panel dyskusyjny pt. „Od lat pracuję w eventach. Jak udało mi się uniknąć wypalenia zawodowego? Jak odniosłam/odniosłem sukces?”, który będzie prowadzony przez redaktora naczelnego THINK MICE.

Oprócz prezentacji i dyskusji goście Forum będą mogli uczestniczyć w licznych grach i zabawach. W 2018 r. teren FBE stanie się m.in. „planszą” do gry z nagrodami w klimacie PRL: 300 proc. Normy. Organizatorzy ogłosili też konkurs na najlepsze przebranie z tej epoki. Będzie mógł w nim wziąć udział każdy, kto przybędzie na Forum w stroju charakterystycznym dla lat ’60, ’70 lub ’80.

Rejestracja: http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/

www.forumbranzyeventowej.pl

Źródło: materiały prasowe, oprac. ŁK
Leave your comments

Comments

  • No comments found