Fot. IBTM 2017

Edukacyjny IBTM World

przez Think MICE

Na osiem głównych bloków tematycznych podzielony będzie tegoroczny program edukacyjny towarzyszący targom IBTM World w Barcelonie.

Wśród poruszanych przez prelegentów zagadnień znajdą się te dotyczące najnowszych trendów, innowacji i technologii wykorzystywanych w branży spotkań, a także budowania zaangażowania osób biorących udział w eventach oraz potęgowania ich doświadczeń wynikających z uczestnictwa w tego typu wydarzeniach. Nie zabraknie sesji poświęconych kreatywnym rozwiązaniom, czyli dawki inspiracji dla organizatorów imprez MICE każdego typu.

Organizatorzy podali też nazwiska głównych mówców tegorocznej edycji. To Charlotte Pearce, dyrektor generalna i założycielka firmy Inkpact, która opowie o tym dlaczego kontakty międzyludzkie odgrywają kluczową rolę w prowadzeniu interesów, Duncan Wardle, były wiceprezes Innovation & Creativity, który przedstawi innowacyjne rozwiązania, mogące zrewolucjonizować procesy biznesowe oraz Dex Torricke-Barton, specjalista ds. komunikacji. Jego zadaniem będzie przedstawienie najważniejszych trendów technologicznych, jakie mają szansę święcić triumfy w najbliższych 20-30 latach.

Targi IBTM World odbędą się w dniach 27-29 listopada br. w Barcelonie. THINK MICE jest partnerem medialnym tego wydarzenia. W Hiszpanii będzie również dystrybuowane międzynarodowe wydanie naszego magazynu.

MK

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found