Zapraszamy na kolejną edycję Sceny Jutra

przez Think MICE

Pod koniec listopada w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych – Scena Jutra. Organizatorami imprezy są Teatr Muzyczny Roma oraz firmy Polsound i Prolight. THINK MICE objął wydarzenie patronatem medialnym.

Scena Jutra to wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze poświęcone nowym technologiom scenicznym. Menadżerowie, artyści, wykładowcy, producenci, realizatorzy oraz dystrybutorzy sprzętu będą mieli okazję porozmawiać o najnowszych trendach, pomysłach i rozwiązaniach, które pozwalają przekraczać granice w postrzeganiu i odbiorze wydarzeń scenicznych. W tym samym czasie na Małej Scenie teatru spotkają się osoby twórczo, naukowo i technicznie związane z działalnością sceniczną oraz eventową.

Konferencję zwieńczy pokaz musicalu „Piloci” – jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie spektakli na świecie.

Impreza odbędzie się 29 listopada br. Ceny biletów wahają się w cenie od 150 do 250 zł. Więcej szczegółów na stronie www.scenajutra.pl

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found