Fot. THINK MICE

Pałac Mała Wieś dołączył do Stowarzyszenia Branży Eventowej

przez Think MICE

Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza agencje eventowe, dostawców oraz lokalizacje. W ostatnim czasie do trzeciej grupy dołączył Pałac Mała Wieś – położona w sercu Mazowsza unikatowa klasycystyczna posiadłość z XVIII w. Dwustuletni Pałac wraz z okalającym go zespołem parkowym to również nowoczesne i prestiżowe centrum hotelowo-konferencyjne.

Jak czytamy w informacji nt. nowego członka przygotowanej przez SBE, Pałac Mała Wieś to „kompleks hotelowy łączący piękno XVIII-wiecznej architektury i czterogwiazdkowego luksusu. Odrestaurowany z najwyższą starannością budynek otaczają cztery zabytkowe Oficyny, które wraz z nowo wybudowanym Spichlerzem tworzą bazę noclegową dla ponad 120 osób.  Już jesienią Pałac Mała Wieś odda do dyspozycji gości Dom Ogrodnika, który będzie dysponował 16 pokojami dwuosobowymi o najwyższym standardzie.

Zespół pałacowy w Małej Wsi to przede wszystkim niezwykłe przestrzenie eventowe z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Zaplecze konferencyjne to 11 sal i saloników biznesowych. Dumą Pałacu Mała Wieś jest dwupoziomowa sala bankietowa – Nowa Oranżeria, która zachwyca swym rozmachem i możliwościami. Nowa Oranżeria to dwie, niezwykle wyszukane sale balowe o łącznej powierzchni eventowej 850 mkw. Foyer o powierzchni blisko 50 mkw. przystosowane jest do organizowania przerw kawowych, koktajli czy wystaw artystycznych.

Kulinarnym sercem Pałacu jest Restauracja Stara Wozownia, gdzie kucharze dbają, by dania zachwycały połączeniem produktów i zniewalały smakiem. Koneserzy wytrawnych trunków odnajdą swoje miejsce w przypałacowej Winiarni, a smakosze herbat – w Herbaciarni, z tarasu której roztacza się malowniczy widok na Ogród Francuski i romantyczny park w stylu angielskim.”

Do Stowarzyszenia Branży Eventej znajduje się obecnie jedenaście lokalizacji członkowskich. 

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos

 

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found