Fot. Materiały prasowe

Obiady czwartkowe TravelReps: merytorycznie i kulinarnie o destynacjach

przez Think MICE

Kazachstan, Portugalia, Kuba, Meksyk i Kostaryka – w kulinarną podróż do tych właśnie krajów zaprosi TravelReps podczas kolejnych spotkań z cyklu „Obiady czwartkowe”. Spotkania mają na celu zachęcenie uczestników do organizowania wyjazdów w prezentowane miejsca.

Cykl „Obiady czwartkowe” został zainicjowany przez TravelReps w styczniu. Do tej pory odbyło się już 15 spotkań, do końca roku pozostało pięć (odbywają się w każdy drugi i czwarty czwartek każdego miesiąca). Obiady adresowane są do biur podróży, a sponsorowane przez linie lotnicze, system rezerwacyjny, biura promocji krajów oraz firmy ubezpieczeniowe. Każde ze spotkań to dawka wiedzy na temat danego kraju oraz poczęstunek dostoswany do tematyki. Jak informuje Barbara Dziedzic, szefowa TravelReps, łącznie weźmie w nich udział prawie 400 touroperatorów, pracowników  incentive houses, biznesowych biur podróży, firm eventowych. – Z radością obserwujemy, że nasze prezentacje przekładają się na zapytania do reprezentowanych przez nas  partnerów, a te z kolei na ciekawe realizacje – dodaje Dziedzic.

Firma TravelReps reprezentuje na polskim rynku zagraniczne firmy turystyczne, przybliża polskiej branży turystycznej ofertę 26 wiarygodnych  partnerów (DMCs). Jest aktywnym członkiem SITE Poland .Prezentacje ze zrealizowanych już obiadów można  obejrzeć na: www.travelreps.pl/obiadyczwartkowe, a fotorelacje ze spotkań na profilu TravelReps na Facebooku.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kosLeave your comments

Comments

  • No comments found