B2Beat po raz drugi w Hulakula

przez Think MICE

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta kolejny raz zaprasza przedstawicieli branży eventowej, reklamowej i mediów na imprezę integracyjno-rozrywkową „B2Beat – branża spotyka się w Hulakula”. Goście będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji tego obiektu, zaplanowano także sporo elementów dodatkowych.

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta kontynuuje projekt „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula!”, czyli imprezy skierowanej dla osób, które zawodowo zajmują się eventami, reklamą i mediami. Już 3 października branża ponownie będzie się bawiła w Hulakula.

– Również w tym roku chcemy zaprosić do zabawy w naszym centrum osoby, które zwykle pojawiają się u nas zawodowo. Na co dzień ciężko pracują na każdy udany event, ale na imprezie „B2Beat…” to właśnie oni mają się dobrze bawić i zapomnieć o pracy. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy sporo atrakcji, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu – 3 października branża spotyka się w Hulakula! – mówi Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Podobnie jak w roku ubiegłym, w trakcie „B2Beat…” odbędzie się branżowy turniej bowlingowy. To okazja, by zmierzyć się ze swoją konkurencją i współpracownikami na torach do kręgli. Dla najlepszych przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, a dla zwycięskiej drużyny voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula.

Na ten wieczór przygotowano także wiele innych atrakcji i prezentacji nowości pojawiających się na rynku eventowym oraz muzyczną niespodziankę.

Wstęp na wydarzenie tylko z zaproszeniami. Chęć udziału w wydarzeniu będzie można zgłaszać, podobnie jak w roku ubiegłym, przez specjalnie przygotowaną stronę. Wszystkie szczegóły na stronie: http://b2beat.meetingplanner.pl

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
Partner: Meeting Planner
Patroni medialni wydarzenia: „Media i Marketing Polska”, „MICE Polska”, „Think Mice”, Nowy Marketing, „Sprawny Marketing”, konferencje.pl, Stowarzyszenie branży Eventowej SBE, „Event Management Polska”, Event OHH, Event Mix  

O Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta
Hulakula – to nowoczesna i jedna z największych powierzchni rozrywkowych w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji wszelkich eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci.

Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Na ponad 6,5 tysiącach mkw. Hulakula znajdują się:
•    dwie nowoczesne sale konferencyjno-klubowe
•    dwie kameralne sale VIP
•    parkiet na 2 tys. osób
•    antresola z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
•    restauracja dla 400 gości
•    trzy bary
•    scena o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
•    bowling, bilard, automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
•    letni ogródek restauracyjny z zewnętrznym placem zabaw
•    wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
•    bezpłatny parking na 450 osób
•    powierzchnia reklamowa na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
•    dwie niezależne, wentylowane palarnie.

Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także bufety tematyczne, np. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Źródło: materiały prasowe, oprac. mk

Leave your comments

Comments

  • No comments found