Event Biznes znamy pierwszych prelegentów

przez Think MICE

Organizatorzy Event Biznes podali nazwiska pierwszych prelegentów, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji konferencji. Nie zabraknie mówców spoglądających na eventy zarówno z punktu widzenia polskiego, jak i zagranicznego rynku, ale także z zupełnie nowej, innowacyjnej perspektywy.

Jednym z prelegentów tegorocznej konferencji będzie Michiel Pool, head of global events external activation and engagement w Ericsson, który podzieli się wiedzą z zakresu eventu i marketingu zintegrowanego z perspektywy marki Ericsson. Na scenie pojawi się też prof. Jerzy Bralczyk, ceniony językoznawca, który przygotował wykład o językowych sposobach celebracji. Piotr Psyllos, wynalazca, programista, elektronik i informatyk, skupi się na nowoczesnych rozwiązaniach w przemyśle spotkań. Opowie o botach i uczeniu maszynowym w planowaniu i realizacji wydarzeń.

Na konferencji nie zabraknie również zagadnienia, które w ostatnim okresie jest dość często poruszane w branży, tj. motywowania pracownika. Kontynuowany będzie też temat zaznaczony podczas ubiegłorocznej edycji Event Biznes. Chodzi o rolę eventów w procesie budowania marki pracodawcy. Ogólną perspektywę tego zagadnienia, osadzoną w podstawach socjologicznych, przedstawi dr Tomasz Sobierajski (socjolog). Jego wykład dotyczyć będzie tego, co pracodawca powinien wiedzieć o poszczególnych generacjach: jak zatrzymać pokolenie X, wzmocnić grupę wiekową Y i zachęcić  generację Z.

Na konferencji pojawią się również ważne informacje o kwestiach prawnych – Michał Kibil (adwokat) zdradzi tajniki przepisów prawa szczególnie istotnych z punktu widzenia realizacji event-marketingowych.

Konferencja Event Biznes odbędzie się 19 października br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Impreza skierowana jest do managerów, dyrektorów działu marketingu, specjalistów z sekcji zakupów, członków zarządów, odpowiedzialnych za komunikację i marketing oraz ekspertów PR i HR.

Rezerwacja biletów: www.eventbiznesv.evenea.pl

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found