IMEX 2024: wysoka jakość spotkań

przez Think MICE

Zarówno polscy, jak i zagraniczni uczestnicy targów IMEX we Frankfurcie chwalili przede wszystkim szczególnie wysoką jakość prowadzonych w ich trakcie rozmów biznesowych. Dobrze rokujące spotkania, a często wręcz konkretne już zapytania ofertowe ze strony hosted buyersów sprawiły, że tegoroczną edycję można uznać za jedną z najlepszych w historii.  

Śląskie: pierwszy press tour SCB i PCB POT

przez Think MICE

W ramach współpracy Silesia Convention Bureau (SCB) i Poland Convention Bureau POT (PCB POT) przez dwa dni dziennikarze z krajowych i zagranicznych redakcji branżowych mieli okazję przekonać się, jak różnorodne jest województwo śląskie i jego industrialno-krajobrazowe kontrasty.

IGHP: widać ożywienie w hotelach

przez Think MICE

W kwietniu br. hotele odnotowały lepsze wyniki niż w marcu i po raz pierwszy od początku roku wyniki miesiąca nie były słabsze niż rok wcześniej. Tegoroczną majówkę hotelarze również mogą uznać za udaną, blisko 60 proc. obiektów odnotowało obłożenie powyżej 70 proc. miejsc. Szczególnie dobre wyniki osiągnęły hotele wypoczynkowe – wynika z najnowszej ankiety Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP).

Gheorghe Marian Cristescu żegna się z PHH

przez Think MICE

16 maja br. Jarosław Kusto, członek Rady Nadzorczej Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH) został pełniącym obowiązki prezesa zarządu spółki PHH. Funkcję tę będzie sprawował do 31 lipca br. 15 maja ze spółką pożegnał się Gheorghe Marian Cristescu, dotychczasowy prezes zarządu i Daniel Puciato, członek zarządu ds. handlowych.