Czujemy pewien niedosyt

przez Think MICE

O rosyjskim mundialu, jego potencjale dla branży MICE oraz kulisach organizacji wyjazdów na mecze rozmawiamy z Grażyną Grot-Duziak, regional MICE directorem w Weco-Travel.

Global Events Congress po raz pierwszy w Polsce

przez Think MICE

W Warszawie odbywa się  (10-13 lipca) ósma edycja Global Events Congress – międzynarodowego kongresu branży spotkań. Impreza po raz pierwszy gości w Polsce, a jej lokalnym organizatorem jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji (SGTiR) z Grupy Uczelni Vistula.

Lublin zaprasza na Carnaval Sztukmistrzów

przez Think MICE

Carnaval Sztukmistrzów to największy festiwal nowego cyrku w Polsce. Wydarzenie to przenosi miasto w cyrkowy świat na najwyższym poziomie artystycznym i widowiskowym. Częścią Carnavalu jest Urban Highline Festival, który w tym roku obchodzi dziesiąty jubileusz. Z tej okazji ponad ulicami Lublina na taśmach zaprezentuje się światowa czołówka zawodników tej spektakularnej i emocjonującej dyscypliny, polegającej na pokonywaniu taśm zawieszonych na wysokościach.

EB będzie promować się eventem

przez Think MICE

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy reprezentujący dwa różne pokolenia rozpoczęli artystyczną współpracę, której kulminacyjnym momentem ma być zaplanowane na wrzesień wydarzenie sponsorowane przez markę EB należącą do Grupy Żywiec.

Ładowanie komórek na imprezach masowych: podczas Open’er Festival Orange testował nową usługę

przez Think MICE

Orange Polska wdraża usługę IoT (Internetu Rzeczy) umożliwiającą jednoczesne  ładowanie tysiąca telefonów komórkowych podczas imprez masowych. Współpracuje przy tym ze startupem Erly, wybranym w trakcie programu Orange FAB. Rozwiązanie było testowane podczas Open’er Festival. Teraz Orange zaprasza do współpracy kolejne firmy i start-upy tworzące innowacyjne rozwiązania z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT).