Akcja Vision Express - „Rozmyty salon” z Grupą Walk

przez Think MICE

10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Wzroku. Z tej okazji jeden z salonów Vision Express w Warszawie zmienił swoją przestrzeń. Wszystko po to, by zwrócić uwagę klientów na problem niebadania wzroku regularnie oraz by pokazać, jak ważną rolę zmysł ten odgrywa w naszym codziennym funkcjonowaniu. Za koncepcję oraz realizację projektu odpowiada Grupa Walk.

II edycja Arłamów Business Challenge

przez Think MICE

W dniach 27-29 października 2019 Hotel****Arłamów organizuje kolejną edycję Arłamów Business Challenge (ABC). Po raz drugi Hotel zaprosił do udziału przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY PAŹDZIERNIKOWEGO NUMERU THINK MICE!

przez Think MICE

Ukazał się październikowy numer THINK MICE. Jak zwykle znalazły się w nim inspirujące blogi pisane dla Was przez Corbina Balla (Corbin Ball Associates) i Miguela Nevesa (miguelseven.com), dział PRAWO przygotowywany we współpracy z prawnikami z kancelarii LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy, tekst ekspercki THINK VENUE autorstwa Artura Trukawińskiego (AT Hospitality Consulting & Management) oraz cała masa innych, branżowych tematów.