COP24 Katowice - pierwsze obiekty już gotowe

przez Think MICE

Międzynarodowe Targi Poznańskie odpowiadają za organizację logistyczną konferencji klimatycznej Organizacji Narodów Zjednoczonych COP24 - najważniejszego globalnego forum poświęconego światowej polityce klimatycznej. Konferencja odbędzie się już w grudniu br. w Katowicach.

SITE Poland powołuje Komisję ds. Incentive Travel

przez Think MICE

W Leonardo Royal Hotel Warsaw w Warszawie odbyło się spotkanie SITE Poland poświęcone powołaniu Komisji ds. Incentive Travel. W spotkaniu, poza zarządem SITE Poland oraz członkami stowarzyszenia, wzięli udział przedstawiciele linii lotniczych LOT i Air France, którzy zadeklarowali swój udział w pracach podkomisji ds. współpracy z liniami lotniczymi.

Tysiąc hotelarzy na HMC 2018

przez Think MICE

Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc hotelarzy, milion pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018, największą branżową konferencję w Polsce, która odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 4-5 października.

Hotel Grand Ascot - wysoki standard w sercu Krakowa

przez Think MICE

4-gwiazdkowy Hotel Grand Ascot, położony w zacisznym sąsiedztwie zabytkowych kamienic krakowskiego Rynku, swoim gościom zapewnia spokój i kameralność butikowego standardu, nie odmawiając przy tym atrakcjom tętniącego życiem Centrum.

V edycja Kongresu Business Without Limits

przez Think MICE

Współpraca samorządu i biznesu, Debata Prezydencka o Gospodarce i Gala XVII Edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza to najważniejsze punkty programu V edycji Kongresu Business Without Limits, który odbędzie się 18 października 2018 roku w G2A Arena, w Jasionce.

El Padre zaprasza na Flying Superkids

przez Think MICE

W sobotę 15 grudnia br. w Arenie Ursynów odbędą się dwa występy Flying Superkids. Widowisko Flying Superkids to połączenie elementów akrobatycznych, tańca nowoczesnego, muzyki, z elementami teatralnymi i komediowymi.

Kolacja charytatywna w Hilton Garden Inn Kraków Airport

przez Think MICE

W charytatywnej kolacji Culinary World Cup 2018 Fine Dining weźmie udział 110 uczestników. Dochód z pozyskanych środków zostanie przeznaczony na wsparcie krakowskiego domu fundacji Ronalda McDonalda, działającego przy szpitalu specjalistycznym dla dzieci w Krakowie-Prokocimiu.