SOIT wybrało nowe władze

przez Think MICE

19 stycznia odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT). W jego trakcie dokonano podsumowania dwóch lat działalności oraz wybrano władze na kadencję 2022-23. Nowy zarząd określił cele dotyczące nie tylko odbudowy po pandemii, ale i wyznaczenia standardów na rynku incentive.

Noworoczne spotkanie SITE Poland: podsumowania i plany na przyszłość

przez Think MICE

Podsumowanie działań podejmowanych w ubiegłym oraz zaprezentowanie strategii i planów na bieżący rok, a także przedstawienie nowych członków i Rady Dyrektorów w kadencji 2022-2023 oraz oczywiście networking i rozmowy branżowe. To najważniejsze punkty programu noworocznego spotkania stowarzyszenia SITE Poland, które odbyło się 20 stycznia w warszawskim H15 Boutique Hotel.

Większy budżet dla WOT

przez Think MICE

Prezydent Warszawy podjął decyzję o zwiększeniu budżetu dla Warszawskiej Organizacji Turystycznej (WOT). Po raz drugi z rzędu postanowił podnieść o 300 tys. zł składkę z tytułu członkostwa samorządu stolicy w tej organizacji.  

Pierwsza edycja Let’s Meet w Gdańsku

przez Think MICE

Trwa rejestracja na nowe wydarzenie prowadzone w charakterze spotkań b2b, organizowane przez Gdańsk Convention Bureau. Butikowe targi biznesowe Let’s Meet odbędą się w dniach 30-31 marca w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku.