Fot. THINK MICE

THINK EVENT

przez Think MICE

 

THINK MICE 1-st Birthday  

To była cudowna noc, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. Dziękujemy, że byliście z nami! 

Równo rok po uroczystej premierze magazynu THINK MICE, 11 stycznia 2018 r. odbyła się impreza z okazji naszych pierwszych urodzin. Świętowaliśmy w „Szarotce” – przestrzeni eventowej  zlokalizowanej na terenie Fortu Mokotów w Warszawie. Tej nocy byli z nami nasi partnerzy, reklamodawcy, prenumeratorzy, współpracownicy, blogerzy. Nie mogło też zabraknąć naszej Rady Programowej, której członkowie towarzyszą nam od chwili powstawania pierwszego numeru THINK MICE. 

Urodziny stały się dla nas okazją do podsumowań – niżej znajdziecie film pokazujący pierwszy rok życia THINK MICE (realizacja – Moc&ArtGroup). Pierwsza rocznica działalności była również znakomitą okazją do otwarcia nowego rozdziału – tego wieczora mieliśmy zaszczyt i przyjemność ogłosić, że Rada Programowa THINK MICE powiększa się o jedną osobę. Zaproszenie do jej grona przyjął Ireneusz Węgłowski, wiceprezes zarządu Orbis SA., prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

Dziękujemy wszystkim za tę noc! Świętować z takimi gośćmi to marzenie każdego jubilata. Dziękujemy za Wasze czerwone stroje i prawdziwą lawinę prezentów, która na nas spadła oraz za Waszą kreatywność i pomysłowość w ich przygotowywaniu. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i komplementy, które usłyszeliśmy tego wieczora, dobre fluidy, które krążyły w „Szarotce” tej nocy oraz potężny zastrzyk pozytywnej energii, którą od Was otrzymaliśmy. 

ZOBACZ: THINK MICE 1-st Birthday GALERIA

Szczególne podziękowania należą się tym, bez których nasza impreza urodzinowa nie doszłaby do skutku. Partnerem strategicznym wydarzenia była Sala Ziemi (Poznań Congress Center), bawiliśmy się w „Szarotce” należącej do Grupy Warszawa. Oświetleniem, nagłośnieniem oraz obsługą multimedialną zajął się Eventroom, pyszny catering to zasługa Batidy, meble eventowe zapewnił RENTDESIGN, scenografię OD NIECHCENIA, hostessy i hostów M-DUO Models, sprzęt gastronomiczny i cateringowy – Gastro Magic Service, piękne balony Perfect Event Balonowe Dekoracje. Oprawa fotograficzna i filmowa to dzieło Moc&ArtGroup, a możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć w fotobudce to zasługa ketti.pl. Całość wspaniale poprowadził Conrado Moreno, a o oprawę muzyczna wydarzenia zadbał DVJ Vlodecky. System rejestracji na event dostarczyło CONREGO. Serdecznie dziękujemy również pozostałym sponsorom: Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa, Natura Mazur Hotel & Spa Warchały, ARIES Hotel & SPA i Klub Mila Zegrzynek należącym do Platan Group, RejsClub.pl, EL AL Poland. 

Redakcja