Fot. Inter Cars

INTER CARS MOTOR SHOW

przez Think MICE

Pod koniec września na błoniach PGE Narodowego zorganizowano 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów połączone z Inter Cars Motor Show.

16. TARGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH I WYPOSAŻENIA WARSZTATÓW / INTER CARS MOTOR SHOW

Pod koniec września na błoniach PGE Narodowego zorganizowano 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów połączone z Inter Cars Motor Show.
Impreza uważana jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w branży motoryzacyjnej – w tym roku zgromadziła ok. 84 tys. zwiedzających i 230 wystawców. W części targowej, poza rozmowami biznesowymi pomiędzy producentami części oraz właścicielami i pracownikami warsztatów samochodowych, odbywały się również spotkania branżowe, prezentacje i warsztaty.


Inter Cars

Z kolei na tegorocznym Inter Cars Motor Show swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy z różnych dyscyplin motosportu, wśród nich m.in. kierowcy rajdowi, drifterzy, zawodnicy moto crossu, FMX, Globe of Speed i wielu innych. Jedną z głównych atrakcji były odbywające się po raz pierwszy podczas show zawody Gymkhana Challenge – efektowne połączenie driftu i przejazdu z przeszkodami. Na torze zmierzyły się takie sławy jak m.in. Krzysztof Hołowczyc, Wojciech Chuchała czy Filip Nivette.
Inter Cars funkcjonuje na 16 rynkach, w związku z czym impreza miała międzynarodowy charakter. Dla gości z zagranicy wydzielono specjalną przestrzeń, tzw. strefę międzynarodową. Składało się na nią pięć namiotów. W każdym z nich zorganizowano osobny program artystyczny, uczestnicy mieli również do dyspozycji własny catering i szereg innych atrakcji. Więcej na temat wydarzenia Inter Cars w październikowym wydaniu THINK MICE.

MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found