THINK VENUE: Amadria Park

przez Think MICE

Amadria Park w Szybeniku: numer jeden dla MICE

Pięć hoteli, 1547 pokoi i apartamentów, 25 sal konferencyjnych, 6 tys. mkw. powierzchni eventowej, 4 tys. mkw. przestrzeni spa & wellness, a do tego 23 restauracje i bary, 1,4 tys. miejsc parkingowych oraz 1,2 tys. świetnie wyszkolonych pracowników – tak prezentuje się oferta grupy Amadria Park w chorwackim Szybeniku.

Lunch biznesowy na trawie, wśród gajów oliwnych w dalmatyńskiej wiosce etno? A może kolacja networkingowa na wyczarterowanym, luksusowym jachcie zacumowanym przy plaży Royal Beach? To tylko niektóre z atrakcji dla gości MICE oferowanych przez Amadria Park, dających okazję do cieszenia się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Inspiracji jest więcej. Z pewnością zawiedzeni nie będą też klienci, którzy zdecydują się wybrać „tradycyjne” sale konferencyjne. Wielkie okna, dostęp do światła dziennego i właściwa cyrkulacja powietrza (systemy wentylacyjne dla zapewnienia dodatkowego komfortu) sprawiają, że przebywające w nich osoby nie będą czuły się odizolowane od otaczającego ich świata. Nie bez znaczenia pozostaje też możliwość szerokiej konfiguracji (łączenie, dzielenie) i aranżacji tych pomieszczeń. Do tego warto dodać zajęcia rekreacyjne i wellness, stymulujące do twórczego myślenia, wymiany opinii i swobodnego nawiązywania kontaktów. Brzmi jak przepis na udany event?

Jak mówią przedstawiciele Amadria Park ich głównym celem w zakresie obsługi klientów biznesowych jest łączenie atutów świetnie przygotowanej infrastruktury eventowo-konferencyjnej z bardzo dobrze wyszkolonym, profesjonalnym personelem. A przy tym ciągłe wprowadzanie innowacji i polepszanie oferty. [...]

>>Pobierz cały artykuł