Niech kolejny event będzie legendarny!

przez Think MICE

Hard Rock Cafe - tam, gdzie rockowe legendy spotykają się z Twoimi pomysłami!

Szukasz miejsca na event, który na długo zapadnie w pamięci Twoich gości? Pragniesz stworzyć atmosferę pełną energii, muzyki i niebanalnego klimatu? Hard Rock Cafe to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby, to nie tylko restauracje, to legenda.

Od momentu powstania w 1971 roku w Londynie, stała się kultowym miejscem, gdzie rockowa dusza miesza się z pysznym jedzeniem i niepowtarzalną atmosferą.

W Polsce Hard Rock Cafe znajdziesz w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Każda z nich to nie tylko miejsce na pyszny posiłek, ale również przestrzeń idealnie dostosowana do organizacji wydarzeń.

Rockowa atmosfera i profesjonalna obsługa

To, co wyróżnia sieć na tle innych lokali to niepowtarzalna atmosfera. Wystroje inspirowane muzyką rockową, oryginalna kolekcja pamiątek po legendarnych artystach i muzyka na żywo tworzą klimat, który elektryzuje i porusza. W Hard Rock Cafe poczujesz się jak gwiazda rocka i na chwilę zapomnisz o codzienności.

Hard Rock Cafe słynie jednak nie tylko z rockowej atmosfery, ale również z pysznego jedzenia. Oferta dań kuchni amerykańskiej, bogaty asortyment barów i możliwość dopasowania menu do charakteru eventu - to tylko niektóre z kulinarnych propozycji. Doświadczony zespół Hard Rock Cafe zadba o każdy szczegół Twojego eventu, od przygotowania dedykowanej oferty eventowej, po obsługę gości. Możesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się bezproblemowo i na najwyższym poziomie.

Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb

Każdy z lokali oferuje przestrzenie o różnym układzie, które można dowolnie aranżować, dostosowując je do charakteru wydarzenia. Restauracje mieszczą nawet do 150 osób w Gdańsku, 250 osób w Krakowie i Wrocławiu oraz nawet do 450 osób w Warszawie. Kameralne spotkanie biznesowe, huczna impreza firmowa, koncert, meet-up, urodziny, wieczór kawalerski, a nawet ślub - Hard Rock Cafe sprosta każdemu wyzwaniu.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami, lokale oferują szereg dodatkowych atrakcji, które uświetnią Twój event. Występy muzyczne, pokazy taneczne, gry, fotobudki, strefa chillout, a do tego gadżety z kultowym logo prosto z Rock Shopu - to tylko kilka z propozycji, które sprawią, że Twój event będzie niezapomniany.

Skontaktuj się z zespołem Hard Rock Cafe już dziś i dowiedz się więcej o możliwościach restauracji: sales@hardrockcafe.pl

Dodatkowe informacje: TUTAJ

Niech kolejny event będzie legendarny!Artykuł promocyjny