IT&CMA 2024

przez Think MICE

Bangkok z THINK MICE! Zarejestruj się na wrześniowe targi IT&CMA

THINK MICE po raz kolejny jest oficjalnym organizatorem grupy hosted buyers oraz partnerem medialnym targów Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia (IT&CMA) i Corporate Travel World (CTW) Asia-Pacific. Połączona impreza odbędzie się w dniach 24-26 września br. w Bangkoku. Można się już na nią rejestrować.

Zakwalifikowani do programu hosted buyers uczestnicy mogą liczyć na zwrot kosztów podróży do Bangkoku (klasa ekonomiczna), zakwaterowanie w 4-gwiazkowym hotelu (4 noce), niezbędne transfery, wstęp na targi i na wszystkie wydarzenia im towarzyszące. Oferta adresowana jest do przedstawicieli agencji zajmujących się profesjonalną organizacją turystyki biznesowej oraz do osób zlecających tego typu projekty po stronie firm, korporacji i stowarzyszeń. Każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane, po pozytywnym przejściu tego procesu konieczna jest wpłata opłaty manipulacyjnej (do 300 USD) na konto organizatora.

IT&CMA to jedne z największych i najstarszych targów dedykowanych przemysłowi spotkań odbywających się w regionie Azji i Pacyfiku. Od 2004 roku połączone są z targami CTW Asia-Pacific, adresowanymi do osób, firm i instytucji, których działalność koncentruje się na kwestii organizacji podróży służbowych. Wydarzenie to nie tylko program edukacyjny i spotkania na hali targowej, ale również szereg eventów towarzyszących. Już teraz wiadomo, że odbędzie się przynajmniej kilka imprez networkingowych, wśród nich wspólne śniadania, koktajle, lunche oraz uroczysta gala wieczorna, połączona z ceremonią otwarcia. Tradycyjnie nie zabraknie wycieczek pre-tourowych po Bangkoku.

Podobnie jak w ostatnich latach THINK MICE objął targi patronatem medialnym, na miejscu będzie także dystrybuowane międzynarodowe, anglojęzyczne wydanie naszego magazynu.

Wszyscy zainteresowani wyjazdem do Tajlandii proszeni są o zgłaszanie swojego udziału TUTAJ

MK