THINK MICE - magazyn branży spotkańTHINK MICE to magazyn poświęcony polskiej i międzynarodowej branży spotkań (MICE – meetings, incentives, conferences, events), który swoim zakresem obejmuje wszystkie jej segmenty: eventy, wyjazdy incentive, kongresy i konferencje. Podejmowane przez nas tematy opisywane są w sposób pogłębiony i wieloaspektowy, dzięki czemu pokazujemy rolę i znaczenie branży m.in. w szeroko pojętej komunikacji marketingowej, employer brandingu czy marketingu miejsc.

Na naszych łamach rozmawiamy z najwybitniejszymi reprezentantami przemysłu spotkań, przybliżamy ich sylwetki i dokonania, przedstawiamy najciekawsze case studies. Mocną stroną gazety jest sekcja blogerska prezentująca punkt widzenia zagranicznych praktyków branży.Magazyn informuje o aktualnych wydarzeniach ze świata MICE, jednak główny nacisk kładzie na materiały o charakterze analitycznym, w ramach których branżowi eksperci dzielą się z Czytelnikami fachową wiedzą i opiniami.

Gazeta skierowana jest do korporacyjnych i firmowych planistów wydarzeń – dyrektorów i pracowników działów HR, PR i marketingu, odpowiedzialnych za szeroko rozumianą komunikację marketingową. Piszemy także dla przedstawicieli agencji zajmujących się organizacją eventów, konferencji, kongresów i wyjazdów incentive. Docieramy do pracowników miejskich i regionalnych convention bureaux, jak również do reprezentantów venue, m.in. hoteli, centrów szkoleniowo-konferencyjnych i obiektów targowo-wystawienniczych.

  

>> ZOBACZ przykładowe wydanie magazynu THINK MICE lipiec-sierpień 2019
>> ZOBACZ przykładowe wydanie magazynu THINK MICE listopad 2019

THINK MICE MEDIA KIT

>> PDF do pobrania

INTERNATIONAL EDITION THINK MICE

Magazyn THINK MICE ukazuje się również w angielskiej wersji językowej (kwartalnik). Naszą ambicja jest bowiem prezentowanie i promowanie rodzimych firm i ich dokonań na arenie międzynarodowej oraz zwrócenie uwagi na potencjał Polski jako atrakcyjnego rynku MICE.
>> ZOBACZ WIĘCEJ

THINK MICE Mashup MeetingsJako nowoczesne medium podejmujemy działania aktywizujące branżę, m.in. poprzez  organizowanie cyklicznych spotkań THINK MICE Mashup Meetings, w których uczestniczą przedstawiciele poszczególnych segmentów MICE. 
THINK MICE Mashup Meetings to cykl spotkań biznesowo-networkingowych z udziałem przedstawicieli poszczególnych segmentów branży spotkań oraz jej otoczenia gospodarczo-instytucjonalnego. Ich celem jest zbudowanie platformy służącej wymianie idei i doświadczeń oraz nawiązywaniu kontaktów. Spotkania stworzą przestrzeń do dyskusji oraz poszukiwania rozwiązań najważniejszych problemów i wyzwań, przed którymi staje przemysł spotkań.

W muzyce „mashup” oznacza połączenie dwóch lub więcej utworów i wykreowanie w ten sposób nowej, spójnej kompozycji. Zainspirowani tym słowem mamy nadzieję, że również nasze spotkania staną się miejscem wielu „połączeń”, które w efekcie stworzą nową jakość.

CZYTAJ WIĘCEJ

THINK MICE Mashup Meetings – inauguracja 
Nowa ustawa o imprezach turystycznych na drugim THINK MICE Mashup Meetings
Trzecia odsłona THINK MICE Mashup Meetings
Trójmiejskie spotkanie THINK MICE Mashup Meetings  

 

WYDAWCA

MICE & MORE MEDIA GROUP z siedzibą w Warszawie PGE Narodowy,
Business Link, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
e-mail: biuro@micemoremediagroup.pl
+48 690 121 269