TEAM

przez Think MICE

THE THINKERS

 

THINK MICE tworzą osoby, które wiedzę i kompetencje potrafią połączyć z pracowitością i zaangażowaniem. Oto nasz zespół.

Anna Łukasik
Serce i dusza THINK MICE, ale przede wszystkim – duch sprawczy naszego całego przedsięwzięcia. Z branżą spotkań związana od ponad 10 lat. Zna prawie wszystkich i prawie wszyscy znają ją. My wciąż zastanawiamy się, skąd czerpie swoją energię. Naszym zdaniem powinna to opatentować…

Michał Kalarus
Śląska solidność w najlepszym wydaniu. Bardzo dużo pisze, robi sporo zdjęć i jest doskonałym przykładem tego, jak dobrze organizować sobie pracę i być konsekwentnym w realizacji planu. Do tego ma do nas sporo cierpliwości i potrafi parzyć świetną zieloną herbatę.

Iwona Borowska
Jeżeli Ania jest duchem sprawczym THINK MICE, to o Iwonie możemy powiedzieć, że jest naszym dobrym duchem. Choć w stopce ma skromne „grafik”, tak naprawdę jest posiadaczką tysiąca talentów, dwóch kotów i niewyczerpanych źródeł optymizmu.

Ksenia Bednarek
Nasz zagraniczny korespondent. Szczególnie bliskie są jej niemiecki klimaty. Nic dziwnego – od kilku lat mieszka we Frankfurcie.

Roman Borowski
Grafik, który pomaga nam również ze sprzętem, wspiera w nagłych sytuacjach i nie tylko. A do tego wszystkiego… robi doskonałą pizzę.  

Monika Kowalska
Nasz biurowy help desk.

Michał Kompała
Również help desk, z tą różnicą, że wspiera pracę redakcji.