Aktualności

BluPlatform.io pierwszy rok najlepszej polskiej platformy do realizacji wydarzeń online

– Za nami już ponad półtora roku prowadzenia działalności w warunkach pandemicznych. Gdyby na początku 2020 roku powiedziano nam, z jakiego rodzaju wyzwaniami będziemy się mierzyć, najpewniej nie uwierzylibyśmy. Nie ma potrzeby ich tu wymieniać – wszyscy bardzo dobrze znamy tę historię. Pozwólcie, że pokrótce opowiemy o ostatnich  kilkunastu miesiącach platformy BluPlatform.io – mówią jej twórcy.  

EVENT MIX DATING 2021 już za nami

W czwartek (16 września) w Expo XXI Warszawa odbył się EVENT MIX DATING – wydarzenie towarzyszące 13. edycji targów FestiwalMarketingu.pl. Podczas bezpośrednich spotkań biznesowych swoją ofertę zaprezentowały destynacje, agencje, firmy i obiekty specjalizujące się w organizacji eventów – tych w formule tradycyjnej, onlineowej, jak i hybrydowej.

Powstanie pierwszy w Polsce hotel Aiden by Best Western

Pracownia architektoniczna KM Rubaszkiewicz zaprezentowała koncepcję pierwszego w Polsce hotelu Aiden by Best Western. Pod szyldem tej marki funkcjonować będzie Hotel Reymont w Łodzi, który wchodzi w skład grupy Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH).

Top 500 agencji eventowych świata wg Eventex

Organizatorzy Eventex Awards opublikowali zestawienie „Eventex 500”, prezentujące najlepszych organizatorów i agencje eventowe z całego świata. Wysokie, 20. miejsce zajęła w nim agencja Live Age, będąca jednocześnie jedyną firmą z Polski, która znalazła się w tym rankingu.  

Walter Herz: Rynek hotelowy wstrzymał oddech

Obiekty w dużych miastach nadal oczekują na powrót gości biznesowych i zagranicznych. Ich sytuacja na przestrzeni ostatnich miesięcy poprawiła się jednak na tyle, że wiele notuje już wzrastającą liczbę rezerwacji, w tym wzrost zainteresowania ze strony klientów MICE. Mimo to w branży nadal widoczna jest niepewność, którą potęguje prawdopodobieństwo ponownego zamknięcia lub ograniczenia działalności. O sytuacji w sektorze hotelowym pisze Katarzyna Tencza, associate director investment & hospitality w Walter Herz.