Aktualności

Łódź: podróż studyjna dla organizatorów MICE

Łódź Kreuje Spotkania (ŁKS), czyli podróż studyjna dla organizatorów wydarzeń MICE miała miejsce w dniach 4-6 sierpnia br. W wydarzeniu wzięło udział kilkunastu event plannerów z Warszawy, Krakowa i innych części Polski.

Festiwal Marketingu za miesiąc w Expo XXI Warszawa

Już za niespełna miesiąc – w dniach 14-15 września w Expo XXI Warszawa – odbędzie się 14. edycja targów Festiwal Marketingu. THINK MICE jak co roku jest patronem medialnym tej imprezy.  

Hotel ibis Styles Szczecin Stare Miasto już otwarty

Położony w centrum miasta, ibis Styles Szczecin Stare Miasto otworzył drzwi dla pierwszych gości. Nowy hotel, działający pod marką Accor, oferuje 161 pokoi w oryginalnym wystroju. Motywem przewodnim obiektu jest cyrk.

124 zgłoszenia w drugiej edycji konkursu PR Wings

124 zgłoszenia wpłynęły do tegorocznej, drugiej edycji konkursu PR Wings organizowanego od ub.r. przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). To wzrost o ponad 50 proc. w stosunku do premierowej edycji. Jedną z kategorii konkursu jest „Angażujący event”.

Polscy hotelarze dla Ukrainy

13 tirów z pomocą humanitarną, wysłanych przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych, dotarło na Ukrainę. To kolejny etap działań pomocowych zainicjowanych przez Polski Holding Hotelowy (PHH). Następnym krokiem jest podpisanie przez PHH listu intencyjnego o dalszej współpracy z Lwowską Obwodową Administracją Wojskową i Ukraińskim Stowarzyszeniem Hoteli i Kurortów (UHRA).