Aktualności

SOIT wybrało nowe władze

19 stycznia odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT). W jego trakcie dokonano podsumowania dwóch lat działalności oraz wybrano władze na kadencję 2022-23. Nowy zarząd określił cele dotyczące nie tylko odbudowy po pandemii, ale i wyznaczenia standardów na rynku incentive.

Noworoczne spotkanie SITE Poland: podsumowania i plany na przyszłość

Podsumowanie działań podejmowanych w ubiegłym oraz zaprezentowanie strategii i planów na bieżący rok, a także przedstawienie nowych członków i Rady Dyrektorów w kadencji 2022-2023 oraz oczywiście networking i rozmowy branżowe. To najważniejsze punkty programu noworocznego spotkania stowarzyszenia SITE Poland, które odbyło się 20 stycznia w warszawskim H15 Boutique Hotel.

Większy budżet dla WOT

Prezydent Warszawy podjął decyzję o zwiększeniu budżetu dla Warszawskiej Organizacji Turystycznej (WOT). Po raz drugi z rzędu postanowił podnieść o 300 tys. zł składkę z tytułu członkostwa samorządu stolicy w tej organizacji.  

Pierwsza edycja Let’s Meet w Gdańsku

Trwa rejestracja na nowe wydarzenie prowadzone w charakterze spotkań b2b, organizowane przez Gdańsk Convention Bureau. Butikowe targi biznesowe Let’s Meet odbędą się w dniach 30-31 marca w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku.

89 hoteli dołączyło do IGHP w 2021 roku

W ubiegłym roku do grona członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP) dołączyło 89 hoteli. Obecnie do Izby należy 568 hoteli tj. około 22 proc. skategoryzowanych w Polsce obiektów z 47 838 pokojami (ok. 34 proc. pokoi hotelowych na rynku), a także 49 dostawców produktów i usług dla hotelarstwa, instytut, fundacja oraz pięć szkół, w tym trzy średnie i dwie wyższe.

Oświadczenie organizatorów targów RemaDays

W odpowiedzi na sytuację związaną z pandemią organizatorzy RemaDays wydali oświadczenie, w którym zapewniają, że przygotowania do targów idą pełną parą. Impreza nie została odwołana i odbędzie się zgodnie z planem – w dniach 16-18 lutego w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.