EVENT MIX 2018: ruszyła rejestracja na III edycję konferencji

przez Think MICE

EVENT MIX to spotkanie praktyków i autorytetów branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz najnowszych trendów i rozwiązań na rynku eventowym. Wydarzenie, będące połączeniem prelekcji oraz strefy wystawienniczej odbędzie się 12 września br. w EXPO XXI Warszawa podczas FestiwalMarketingu.pl.

II edycja Polzak Marketing już za trzy tygodnie

przez Think MICE

Marketing, agencje i zakupy, czyli wyjątkowe spotkanie trzech światów – tak brzmi hasło przewodnie drugiej edycji konferencji Polzak Marketing, poświęconej zakupom komunikacji marketingowej. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa. Jego współorganizatorem jest THINK MICE.

Ustawa o imprezach turystycznych bez tajemnic. Zapisz się na szkolenie  

przez Think MICE

Jakie zmiany w porównaniu do obowiązującego stanu prawnego wprowadza nowa ustawa turystyczna? Kogo obejmie? Co według jej zapisów oznacza umowa generalna i jak w ich świetle należy rozumieć pojęcie business travel? To tylko część pytań, na jakie poznają odpowiedź uczestnicy bezpłatnego szkolenia organizowanego przez magazyn THINK MICE we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.  

W zabytkowym pałacu powstaje centrum hotelowo-konferencyjne

przez Think MICE

Jeden z najlepiej zachowanych zabytków polskiego klasycyzmu – znajdujący się nieopodal Warszawy Pałac Mała Wieś, rozbudowuje swoją infrastrukturę. Obiekt staje się centrum konferencyjnym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania służące do organizacji eventów.

MICE na EKG w Katowicach

przez Think MICE

Ponad 150 sesji tematycznych, 900 prelegentów oraz 11,5 tys. uczestników. Tak w liczbach wyglądała 10. jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress). Impreza odbywała się w ubiegłym tygodniu (14-16 maja br.) w Katowicach. Nie zabrakło na niej wątków poświęconych branży MICE.  

Polacy odwiedzają Izrael

przez Think MICE

O potencjale turystycznym Izraela, wzroście liczby polskich turystów odwiedzajacych ten kraj oraz perspektywach rozwoju mówił podczas wizyty w Warszawie Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela. Jego wizyta zbiegła się w czasie z ponownym uruchomieniem w Polsce kampanii „Dwa Słoneczne Miasta, Jedna Podróż”.