Zmiany w logotypie VERVY

przez Think MICE

Logo VERVY, jednej z najbardziej wyrazistych marek w portfolio PKN ORLEN, doczekało się liftingu. Jest teraz prostsze, bardziej czytelne i nowoczesne. Mimo widocznych zmian w warstwie graficznej zachowany został  jego charakter – logo kojarzy się ze sportem i energią oraz podkreśla wysoką jakość paliw PKN ORLEN.

Accorhotels angażuje startupy

przez Think MICE

Grupa Accorhotels postanowiła nawiązać współpracę ze startupami. Wdrażana strategia ma być odpowiedzią na oczekiwania klientów młodszych generacji, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań hotelowych, opartych w dużej mierze na nowych technologiach.

Top 20 agencji eventowych wg. Eventex

przez Think MICE

Organizatorzy Eventex Awards przygotowali zestawienie All-Stars Index. Znalazło się w nim dwadzieścia agencji eventowych z całego świata, które zdobyły najwięcej nagród w całej, siedmioletniej historii tego konkursu. 

Fot. THINK MICE/kos

PCB POT spotyka się z branżą i wręcza rekomendacje

przez Think MICE

We wtorek, 12 grudnia br. odbyło się świąteczne spotkanie, na które Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej zaprasiło przedstawicieli krajowej branży spotkań. Tradycją jest również, że w tym dniu PCB POT wręcza rekomendacje dla Profesjonalnych Organizatorów Kongresów i Podróży Motywacyjnych oraz przedstawia plan działań na kolejny rok.

Fot. ewagraphy.com

SBE ma nowy zarząd

przez Think MICE

Wczoraj (11 grudnia) w Warszawie odbyło się Walne Zgromadze Członków Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE). W jego trakcie dokonano wyboru władz, które pokierują pracami tej organizacji przez najbliższe trzy lata. Nowy zarząd przedstawiono podczas finału dorocznej akcji świąteczno-charytatywnej Elfy SBE.