Fot. Shootit

Business Without Limits

przez Think MICE

Kongres Business Without Limits w G2A Arena 

Kongresowi towarzyszyły rocznicowe obchody pierwszego roku działalności obiektu. 

Dwa dni rozmów o gospodarce, wyzwaniach dla branży spotkań, nowoczesnych technikach komunikacji i współpracy sektora samorządowego z biznesem – tak w skrócie można podsumować drugą edycję kongresu Business Without Limits, która w dniach 21-22 czerwca br. odbyła się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem.  

W trakcie kongresu blisko 100 panelistów wzięło udział w 10 konferencjach tematycznych poświęconych wyzwaniom w prowadzeniu biznesu przez małe i średnie przedsiębiorstwa, możliwościach ekspansji na rynki globalne oraz zarządzaniu sytuacją kryzysową. Dwa panele dyskusyjne dedykowane były branży spotkań, omówiono wpływ sektora na rozwój gospodarki regionalnej i globalnej oraz kierunki które pozwolą na efektywne wykorzystanie potencjału branży MICE. 

W kongresie wzięło udział ponad 1000 gości, w tym ekonomiści, przedsiębiorcy, samorządowcy oraz liczni animatorzy biznesu. Wydarzenie zbiegło się w czasie z pierwszą rocznicą działalność CWK G2A Arena Województwa Podkarpackiego.  Pierwszego dnia kongresu obyło się pierwsze posiedzenie Rady Ambasadorów, która odpowiada za określanie kierunków rozwoju realizowanych przez G2A Arena projektów. 

materiały prasowe, oprac. kos